Nawet 30 zł zwrotu za płatności automatyczne w UPC

Klienci uczestniczący w promocji mogą zyskać do 30 zł zwrotu za e-płatności automatyczne dokonane kartą Mastercard za rachunki UPC Polska.

30 zł zwrotu za płatności automatyczne kartą Mastercard w UPC

Klienci UPC Polska mogą od stycznia 2017 r. opłacać comiesięczne rachunki za telewizję, telefon i internet bez potrzeby każdorazowego wprowadzania danych karty płatniczej lub logowania się na stronie banku w celu wykonania przelewu.

Do promocji „Zyskaj nawet 30 zł zwrotu za e-płatności automatyczne kartą Mastercard za rachunki UPC Polska” może przystąpić każdy użytkownik będący klientem UPC Polska, który włączy płatność automatyczną kartą Mastercard. Usługę płatności automatycznej można aktywować podczas płatności za rachunek po zalogowaniu się do Moje UPC lub podczas płatności z powiadomienia o rachunku UPC, które klient otrzymuje na swoją skrzynkę pocztową.

W ramach promocji, za każdy rachunek o wartości minimum 5 zł brutto, opłacony automatycznie kartą Mastercard, można otrzymać 5 zł zwrotu na podłączoną kartę płatniczą Mastercard. Maksymalna kwota zwrotu wynosi 30 zł i dotyczy 6 kolejnych rachunków opłaconych automatycznie.

Do akcji można przystąpić od 30 marca do 29 czerwca 2017 roku. Natomiast promocyjne zwroty na kartę płatniczą Klient będzie mógł otrzymać maksymalnie do końca bieżącego roku. Oferta jest limitowana – może z niej skorzystać maksymalnie 2500 klientów UPC Polska.

Jak działa płatność automatyczna?

  1. Zaloguj się do Mojego UPC.
  2. Na stronie głównej, przy dodatnim saldzie, znajdziesz przycisk Zapłać – kliknij go.
  3. Wybierając metodę płatności wskaż Wybierz wygodną formę płatności automatycznej i kliknij Zapłać.
  4. Załóż konto w serwisie Blue Media – podaj e-mail, telefon i ustal hasło. Zapisz swoją kartę Mastercard w systemie Blue Media i kliknij Zapłać.
  5. Kolejne rachunki będą opłacane automatycznie. Oprócz powiadomienia od UPC o nowym rachunku, dostaniesz e-maile od Blue Media o nowym rachunku UPC oraz zbliżającym się terminie obciążania karty.

Po aktywowaniu płatności automatycznej możesz:

  • zmienić maksymalną kwotę płatności automatycznej z karty,
  • włączyć bezpłatne powiadomienia SMS-owe,
  • anulować płatność automatyczną dla pojedynczego rachunku, jeżeli np. zapłaciłeś go w inny sposób,
  • wyłączyć płatności automatyczne i usunąć kartę płatniczą.

Po włączeniu usługi płatności automatycznych dane niezbędne do realizacji płatności są systemowo generowane i transferowane za zgodą klienta z Moje UPC do serwisu bm.pl w czasie rzeczywistym. W kolejnych terminach płatności rachunków, klient jest informowany, że wkrótce nastąpi obciążenie karty płatniczej.

Dzięki ustawieniu maksymalnej kwoty płatności automatycznej, klient ma pewność, że rachunek, którego wartość przekroczy oczekiwaną kwotą nie zostanie opłacony, a klient zostanie poinformowany o tym mailowo. Jeżeli w dniu pobierania płatności na rachunku nie znajdą się wystarczające środki na pokrycie zobowiązania, klient jest również informowany o tym mailowo i może zlecić samodzielnie płatność online.

Więcej szczegółów znajdziesz w Regulaminie Promocji „Zyskaj nawet 30 zł zwrotu za e-płatności automatyczne kartą Mastercard za rachunki UPC Polska

źródło: informacja prasowa