Cristiano Ronaldo zajawia smartfona ZTE nubia Z17 mini

Cristiano Ronaldo zamieścił na Instagramie zdjęcie ze smartfonem ZTE Nubia Z17 mini, którego premiera zapowiedziana jest na 6 kwietnia.

Cristiano Ronaldo zajawia nowego smartfona ZTE nubia Z17 mini na Instagramie

Nowy model smartfona ZTE nubia  Z17 mini prawdopodobnie zostanie zaprezentowany już 6 kwietnia 2017 roku, tymczasem dzisiaj na Instagramie popularny piłkarz Cristiano Ronaldo zamieścił zdjęcie z rzekomo nowym smartfonem.

Zdjęcie widoczne powyżej zostało opublikowane na koncie sportowca z następującym opisem: Właśnie skończyłem fotografowanie @nubiasmartphone i jestem pod dużym wrażeniem podwójnej kamery! Czekamy na premierę 6 kwietnia.

Cristiano Ronaldo od dawna jest twarzą smartfonów nubia, więc robienie zdjęć za pomocą nadchodzącego modelu wcale nie jest zaskakujące. Chociaż jest to pierwszy raz, kiedy Ronaldo zamieszcza teaser urządzenia, zanim zostało ogłoszone.

 

ZTE nubia Z17 mini prawdopodobnie będzie posiadać ma ekran dotykowy o rozdzielczości 5,38 cala, podwójny aparat z tyłu o rozdzielczość 13 MP i  aparat z przodu o rozdzielczości 16 MP do robienia najlepszych selfie. Ten model może posiadać procesor 1,8 GHz, wspomagany przez 4 GB pamięci RAM i 64 GB rozszerzalnej pamięci na dane. Smartfon będzie działać w oparciu o Androida 6.0.1 Marshmallow i może kosztować około 275 dolarów (1100 zł).

Jaki będzie nowy ZTE? Przekonamy się już za niespełna tydzień, 6 kwietnia 2017 roku.

źródło: Instagram @cristiano