Jak oglądać na żywo Samsung Galaxy UNPACKED 2017?

Sprawdź, jak i gdzie oglądać online, konferencję Samsunga Galaxy UNPACKED 2017 (29 marca), podczas której zobaczymy nowego S8?

Samsung Galaxy UNPACKED 2017

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, już jutro (za niespełna 24 godziny) poznamy nowy model smartfona Samsunga z serii Galaxy. Prawdopodobnie będzie to model oznaczony numerem S8, będący jednocześnie następcą Galaxy S7.

Konferencja Galaxy UNPACKED 2017 odbędzie się już jutro w Nowym Jorku, tj. w środę 29 marca 2017 roku o godzinie 17.00 czasu polskiego. Wydarzenie będzie transmitowane na żywo w internecie na stronie internetowej firmy, kanale YouTube oraz przez specjalną aplikację mobilną.

Jak i gdzie oglądać na żywo Galaxy UNPACKED 2017?

  1. Wejdź na stronę internetową Samsunga i uruchom player: www.samsung.com/pl/unpacked/
  2. Wejdź na profil Samsung Mobile YouTube’ie i włącz transmisję na żywo na dowolnym urządzeniu: www.youtube.com/user/SamsungMobile
  3. Pobierz aplikację mobilną na urządzenia z systemami iOS lub Android i uruchom transmisję na smartfonie lub tablecie (szczegóły i linki do aplikacji znajdziesz poniżej).

Screen aplikacji mobilnej UNPACKED 2017Screen aplikacji mobilnej UNPACKED 2017

Aplikację mobilną UNPACKED 2017 pobierzesz bezpłatnie ze sklepu App Store lub Google Play, klikając na jeden z przycisków:


Pobierz aplikację w sklepie App StorePobierz aplikację w sklepie Google Play

źródło: Samsung

Obserwuj

Łukasz Majchrzyk

redaktor mobiRANK.pl
Od 2005 roku zajmuję się komunikacją internetową i e-marketingiem, jestem pasjonatem urządzeń mobilnych oraz nowych technologii – i nie waham się ich używać.
Łukasz Majchrzyk
Obserwuj