Jak oglądać na żywo Samsung Galaxy UNPACKED 2017?

Sprawdź, jak i gdzie oglądać online, konferencję Samsunga Galaxy UNPACKED 2017 (29 marca), podczas której zobaczymy nowego S8?

Samsung Galaxy UNPACKED 2017

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, już jutro (za niespełna 24 godziny) poznamy nowy model smartfona Samsunga z serii Galaxy. Prawdopodobnie będzie to model oznaczony numerem S8, będący jednocześnie następcą Galaxy S7.

Konferencja Galaxy UNPACKED 2017 odbędzie się już jutro w Nowym Jorku, tj. w środę 29 marca 2017 roku o godzinie 17.00 czasu polskiego. Wydarzenie będzie transmitowane na żywo w internecie na stronie internetowej firmy, kanale YouTube oraz przez specjalną aplikację mobilną.

Jak i gdzie oglądać na żywo Galaxy UNPACKED 2017?

  1. Wejdź na stronę internetową Samsunga i uruchom player: www.samsung.com/pl/unpacked/
  2. Wejdź na profil Samsung Mobile YouTube’ie i włącz transmisję na żywo na dowolnym urządzeniu: www.youtube.com/user/SamsungMobile
  3. Pobierz aplikację mobilną na urządzenia z systemami iOS lub Android i uruchom transmisję na smartfonie lub tablecie (szczegóły i linki do aplikacji znajdziesz poniżej).

Screen aplikacji mobilnej UNPACKED 2017 Screen aplikacji mobilnej UNPACKED 2017

Aplikację mobilną UNPACKED 2017 pobierzesz bezpłatnie ze sklepu App Store lub Google Play, klikając na jeden z przycisków:

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play

źródło: Samsung