Google Marketing Next 2017 już 23 maja na żywo online

Konferencja Google Marketing Next 2017 odbędzie się już 23 maja 2017 roku i będzie można ją obejrzeć na żywo w internecie.

Google Marketing Next 2017 (logo)

 

Zapowiedziana na blogu Google Developers konferencja Google Marketing Next 2017 odbędzie się 23 maja 2017 roku o godzinie 9.00 PT (czasu pacyficznego. Juz teraz możesz zarejestrować się, aby obejrzeć ją na żywo w internecie na witrynie Google’a – choć rejestracja nie jest wymagana, aby móc oglądać streaming z konferencji.

Dokładnie nie wiemy, co firma z Mountain View zaprezentuje, ale z opublikowanych informacji wynika, że zostana zaprezentowane nowe reklamy AdWords, statystyki w Google Analytics i innowacje DoubleClick. Podczas wydarzenia dowiemy się także jak wykorzystać Asystenta Google’a, aby wzmocnić komunikację marki z klientami.

To właśnie podczas tej konferencji usłyszymy o najnowszych innowacjach marketingowych Google’a. Każdy chętny będzie mógł oglądać tę prezentację na żywo, ale szczególnie polecamy ja osobom zajmującym się e-marketingiem i marketingiem internetowym.

Więcej informacji i formularz rejestracyjny znajdziesz na stronie wydarzenia.

źródło: Google Developers Blog – Join us live on May 23rd as we announce the latest Ads, Analytics and DoubleClick innovations