#myAndroid – kreator wyglądu Twojego Androida

Google wydało narzędzie, dzięki któremu chce pomóc użytkownikom Androida dopasować wygląd launchera, tapet i ikon systemu dopasowane do ich gusty.

#myAndroid kreator

Jedną z lepszych funkcji systemu Android jest to, że użytkownicy mogą dostosować jego wygląd do potrzeb i preferencji. Właściciele smartfonów i tabletów z Androidem mają do wyboru mnóstwo różnych klawiatur, tapet, pakietów ikon, ekranów blokady i wielu innych elementów, dzięki którym urządzenia mogą wyróżnić się z tłumu. aby urządzenie wyróżnia się z tłumu.

Dla tych, którzy mają trudność z dostosowaniem wyglądu swojego systemu, Google wprowadziło nowe narzędzie internetowe #myAndroid, które pomoże w łatwy sposób dostosować indywidualny wygląd Androida dla każdego.

#myAndroid Taste Test to narzędzie online, które na podstawie odpowiedzi na 22 krótkie pytania, generuje trzy różne wyglądy systemu Android oparte na launcherze, tapetach, ikonach i skórek dla klawiatury.

Wśród pytań znajdują się między innymi takie, które zdradzają, czy jesteś graczem mobilnym, dużo rozmawiasz przez komunikatory, czy też jesteś pracoholikiem. Na podstawie wszystkich odpowiedzi otrzymujemy w wyniku najbardziej dostosowana dla naszych potrzeb wyglądy systemu.

myAndroid Taste Test - screen
myAndroid Taste Test

W moim przypadku, konfigurator wygenerował tapety Zedge Wallpapers, pakiet ikon Cornie Oldie Icon Pack, Peek Launcher, klawiaturę Gboard z ciemnym motywem. Wszystkie zaproponowane elementy oczywiście dostępne są do pobrania i zastosowania na naszych urządzeniach. Ciężko mi ocenić czy kreator wpasował się w mój gust, ale musiałbym to zestawienie najpierw wypróbować

Jeśli wygenerowane propozycje nie Wam nie będą odpowiadać zawsze możecie spróbować z innymi odpowiedziami – każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Zachęcam do wypróbowania narzędzia i dostosowania wyglądu Androida. Daj nam znać w komentarzu, które elementy najbardziej przypadły Ci do gustu!

źródło: Google myAndroid