„Road is My Religion” serial podróżniczy z nawigacją w tle

Firma Navitel, specjalizująca się w nawigacji samochodowej, rozpoczęła współpracę przy produkcji serialu podróżniczego „Road is My Religion”.

Road is My Religion - serial z nawigacją w tle

W serialu podróżniczym „Road is My Religion” dwaj pasjonaci motocykli – Eryk i Bobsley – jeżdżą po całym świecie, szukając nowych wrażeń i przygód. Ich wyprawy wyróżnia maszyna rodem z filmu Mad Max, dobry humor oraz chęć do odkrywania kolejnych zakątków globu. Motocykliści przedstawiają w swoim programie także kulturę, tradycje i zwyczaje krajów, po których podróżują.

Bohaterowie tego serialu w swoich podróżach i podczas realizacji odcinków wykorzystują nawigację NAVITEL G550 Moto.

Od początku marca, cyklicznie w każdy piątek o godz. 22.20, w programie zebrra.tv będą się pojawiały odcinki serialu „Road is My Religion” (zebraa.tv to program w sieci kablowej Vectra, dostępny na kanale 828). Poza tym, wszystkie odcinki można obejrzeć za darmo w internecie na stronie rimr.tv.

– Jest nam niezmiernie miło, że twórcy serialu „Road is My Religion” korzystają z naszej nawigacji dedykowanej motocyklistom. Biorąc pod uwagę, jak wiele kilometrów przejeżdżają przygotowując swój program, jestem przekonany, że niezawodny sprzęt to dla nich ważna kwestia. Nasza nawigacja posiada szereg udogodnień, z których chętnie korzystają bohaterowie tej produkcji – podkreśla Tobiasz Jankowski, CEO Navitel Europe.

Obejrzyj trailer serialu „Road is My Religion”:

Nawigacja G550 Moto wytrzymała w środku zimy całą naszą podróż do Czarnobyla i z powrotem. Zostawialiśmy ją na noc na zewnątrz, przy mrozach dochodzących do -20 stopni Celsjusza, pędziliśmy z nią po rozchlapanych, posypywanych solą drogach, a mimo to nie zawiodła nas. Jej podstawową zaletą, poza wytrzymałością oczywiście, jest możliwość obsługi nawigacji bez konieczności zdejmowania rękawic motocyklowych. Jej dużym atutem są bardzo dobrze opisane trasy u naszych wschodnich sąsiadów – mówi Eryk, jeden z bohaterów serialu „Road is My Religion”.

Ekipa korzystała z wideorejestratora NAVITEL R600 i nawigacji samochodowej NAVITEL E700, dzięki którym bez przeszkód dojechali do celu swojej podróży.

źródło: informacja prasowa