Hang Eight w Crash Bandicoot N-samowita Trylogia na PS4

Obejrzyj wideo prezentujące odnowiony poziom Hang Eight w zremasterowanej wersji gry Crash Bandicoot N-samowita Trylogia na PS4.

Hang Eight - Crash Bandicoot N-samowita Trylogia PS4

Firma Activision udostępniło kolejne wideo prezentujące zremasterowany poziomi wodny Hang Eight pochodzący z oryginalnego tytułu Crash Bandicoot 2: Cortex Strikes.

Fani sympatycznego jamraja Crasha Bandicoota, którzy mieli okazję znaleźć się na PAX East w Bostonie w ten weekend, mogli na stoisku Sony PlayStation jako pierwsi zagrać w grywalne demo gry Crash Bandicoot N. Sane Trilogy (pol. Crash Bandicoot N-samowita Trylogia). Szczęśliwcy mogli rozegrać poziom N. Sanity Beach, i po raz pierwszy w Hang Eight.

Hang Eight (テケテケ かわのぼり lit. Teke-teke (czyli duch, górska rzeka Climbing the River po japońsku) to trzeci poziom pierwszego pokoju osnowy w Crash Bandicoot 2: Cortex Strikes Back. Sympatyczny jamraj przemierza rzekę pełną pułapek owoców wumpa (tak to te owoce mylone z jabłkami z gry), które musi zbierać. Oprócz tego Crash ma do dyspozycji pojazd wodny, na którym musi omijać miny i wiry wodne, piranie i inne pułapki. Z pomocą przychodzą wyskocznie i grzbiety hipopotamów, od których najlepiej się odbija.

Zobacz także: Crash Bandicoot N. Sane Trilogy już 30 czerwca 2017 r.!

Poniżej możesz obejrzeć oryginalne wideo z rozgrywka na poziomie Hang Eight – trzeba przyznać, że twórcy wykonali kawał dobrej roboty i już nie mogę się doczekać 30 czerwca, kiedy to gra trafi do sprzedaży. Być może wcześniej pojawi się demo, w które będą mogli zagrać właściciele konsoli Playstation 4.

Tymczasem możemy nacieszyć oczy tym 3-minutowym wideo:

źródło: Activision – Hang Eight along with Crash Bandicoot!