Zapisy na Google I/O 2017 trwają do 27 lutego

Rozpoczęła się rejestracja na tegoroczna konferencję Google I/O 2017 – chętni mają czas do poniedziałku 27 lutego.

Googl I/O 2017 (logo)

Coroczna impreza Google’a dla programistów I/O stała się bardzo popularna w ostatnich latach. Google ogłasza na konferencji I/O swoje główne produkty oraz aktualizacje aplikacji i mobilnego systemu operacyjnego Android. Zdobycie biletu na konferencję nie jest takie pewne i decyduje los – należy jednak upewnić się, że mamy wystarczająco gotówki na zakup biletu.

Podobnie jak w poprzednich latach, bilety na Google I/O są rozdzielane w ramach loterii. Wystarczy zarejestrować się w terminie do 27 lutego do godz. 17.00 czasu pacyficznego PST i czekać na dobre wieści. Ci, do których los się uśmiechnie będą musieli zapłacić za bilet od 375 (dla studentów) do 1 150 dolarów (bilet normalny). Od zeszłego roku bilety podrożały odpowiednio o 75$ i 250$.

Google I/O odbędzie się w dniach od 17 do 19 maja 2017 roku. Google podkreśla, że będzie to impreza plenerowa, więc należy zaopatrzyć się w okulary przeciwsłoneczne i olejek do opalania :) Główna konferencja otwierająca wydarzenie będzie z pewnością streamowana w internecie, o czym poinformuję Was, gdy tylko będą znane szczegóły transmisji online.

Formularz rejestracyjny dostępny jest na stronie: events.withgoogle.com/io2017/registrations/

źródło: Google I/O