„Shadow Bug” bezpłatną grą tygodnia w App Store

Gra mobilna „Shadow Bug” dostępna jest do pobrania za darmo w ramach sekcji Free App of The Week w sklepie App Store.

Shadow Bug - Free App of The Week (App Store)

Firma Apple wyróżniła w tym tygodniu tytułem Free App of The Week klimatyczną grę mobilną Shadow Bug wydaną przez Muro Studios Ltd. W ciągu najbliższych siedmiu dni każdy może pobrać tę grę za darmo na urządzenia z systemem iOS. Poza promocją gra kosztuje około 4 euro. Gra jest uniwersalna, czyli pobierając ją na iPhone’a, można później zainstalowac ja także na iPadzie.

Gra Shadow Bug polega na ratowaniu surrealistycznej krainy przez małego ninję, który walczy z potworami i zbiera tajemnicze duszki. Każdy poziom należy ukończyć w jak najkrótszym czasie i pokonując wszystkie stwory. Za najlepsze wyniki można zdobyć aż trzy gwiazdki (shurikeny).

Gra była wyróżniana w tym i zeszłym roku za jej hipnotyzującą grafikę z efektami paralaksy oraz doskonałą muzykę, którą najlepiej słuchać na słuchawkach. Każdy wielbiciel platformówek pokocha tę innowacyjną mieszankę zręcznościówki i gry logicznej. Jedna z wyróżniających tę grę cech jest ciekawa mechanika i poruszanie się podczas powietrznych ataków.

Zobacz poniższy trailer, żeby przekonać się jak wyglądają przykładowe poziomy w grze:

Gra Shadow Bug dostępna jest za darmo na iOS-a oraz na Androida w wersji Rush. Możesz pobrać ją klikając na poniższe przyciski do sklepów App Store i Google Play:

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play

źródło: App Store