Orange nie pobierze opłat za połączenia z Włochami!

Operator komórkowy poinformował, że do 28 sierpnia br. nie będzie pobierał opłat za połączenia i usługi w roamingu we Włoszech!

Orange Polska- darmowe połączenia z i do Włoch do 28 sierpnia 2016 r.

Orange Polska po raz kolejny pokazuje, że dba o PR i w związku z tragedią we Włoszech nie będzie naliczać opłat do i z tego kraju w dniach od 24 do 28 sierpnia 2016 roku.

Pamiętamy skruche operatora i jego ukłon w stronę klientów po awarii, która miała miejsce na początku lipca tego roku. W ramach zadośćuczynienia za awarię sieci, operator ofiarował klientom darmowy internet mobilny przez cały weekend.

Tym razem gest jest bezinteresowny i szlachetny, bowiem ma pomóc w komunikacji osobom, których dotknęła tragedia w wyniku trzęsienia ziemi. Z darmowych rozmów z i do Włoch, SMS-ów, MMS-ów oraz transferu danych w ramach roamingu mogą skorzystać klienci Orange, którzy posiadają plany abonamentowe.

Rzecznik Orange Wojtek Jabczyński napisał na blogu:

Włochy dotknęła wielka tragedia. W wyniku trzęsienia ziemi setki ludzi straciły życie a tysiące dach nad głową i swój dorobek. Chcemy pomóc naszym klientom i ułatwić im kontakt z ich najbliższymi – rodzinami i przyjaciółmi, którzy przebywają we Włoszech. Dlatego podjęliśmy decyzję o rezygnacji z naliczania opłat za połączenia wykonane z Polski do Włoch, a także za połączenia wykonane i odebrane oraz SMS-y, MMS-y i transfer danych w roamingu we Włoszech. Dotyczy to wszystkich klientów korzystających z planów abonamentowych, którzy dzwonili i będą dzwonić do Włoch i z Włoch od 24 sierpnia, aż do 28 sierpnia włącznie.

Brawo Orange i oby więcej takich akcji, ale niekoniecznie związanych z tragediami! Widać, że osoby od CSR – społecznej odpowiedzialności biznesu nie próżnują w firmie!

źródło: Blog Orange Polska – Orange Polska nie pobiera opłat za połączenia z Włochami i za usługi w roamingu