Popslate 2 – obudowa z 2. ekranem dla iPhone’a

Obudowa popSLATE 2 z e-papierowym ekranem, pozwoli na korzystanie z iPhone 6 i 6s (Plus) po obu stronach.

popSLATE 2 - obudowa z wyświetlaczem dla iPhone'a 6

Popslate 2 dla iPhone’a 6 i nowszych modeli (6s i wersji Plus) ma 4,7- oraz 5-calowy ekran (200 dpi) w zależności od modelu smartfona i działa podobnie jak e-czytnik e-booków. Posiada zintegrowaną baterię, którą ładuje się w tym samym czasie co ładowanie baterii iPhone’a. Etui ma grubość zaledwie 0,16-cali (ok. 4 mm) i dzięki zastosowanej technologiii zawsze może być włączony.

Na obudowie popSLATE 2 można czytać e-booki, e-maile, wiadomości z kanałów RSS i odbierać powiadomienia z iPhone’a, które pojawią się na tylnej obudowie smartfona. Obudowa zapewnia dodatkowe 9 godzin czasu rozmów przez iPhone’a. W rzeczywistości jednak, użytkownicy mogą zaoszczędzić na zasilaniu, przenosząc aktywność na drugi, mniej zasobożerny ekran. Tylny wyświetlacz w technologii e-ink nie wymaga tak dużo energii jak wyświetlacz iPhone;a.

W popSLATE 2, można wyświetlać bilety lotnicze, karty pokładowe, tworzyć listy zadań i wiele innych.

Popslate 2 dla iPhone’a 6 i nowszych kosztuje około 129 $, a z przesyłką do Polski 149 $ (około 575 zł). Sprzedaż i wysyłka rozpocznie się w październiku, ale już teraz można składań zamówienia w przedsprzedaży. Obecnie niedostępne są wersje obudowy dla modeli iPhone’a 6 i 6s – zamówienia składane są tylko na większe iPhone’y.

Zobacz także: Lunecase – obudowa wyświetlająca powiadomienia

źródło: popSLATE®