„Śpiewająca” Taylor Swift w reklamie Apple Music

W najnowszej reklamie usługi muzycznej Apple Music, wystąpiła Taylor Swift, tańcząca i śpiewająca piosenkę Jimmy Eat World.

Taylor Swift w spocie reklamowym Apple Music

Po zabawnej reklamówce z początku tego miesiąca, w której artystka Taylor Swift próbuje swoich sił na bieżni, Apple wydało nową reklamę swojej usługi muzycznej Apple Music z wokalistką w roli głównej. Spot został opublikowany dzisiaj na oficjalnym kanale stacji Beats 1 na YouTube’ie.

W nowym wideo zatytułowanym „Taylor Mic Drop”, znana wokalistka Taylor Swift śpiewa i tańczy do utworu „The Middle” zespołu Jimmy Eat Worlds z albumu „Jimmy Eat World”. Spot reklamowy trwa 60 sekund i zaczyna się od tego, że Taylor przegląda gotową playlistę Apple Music – Going Ready To Go Out, i odnajduje piosenkę, która uwielbiała w szkole średniej…

No i potem zaczyna się śpiewanie w łazience przed lustrem, do szminki, szamponu i innych akcesoriów imitujących mikrofon – wśród nich są te rzeczy, których używają kobiety przed wyjściem z domu. Klip kończy się mottem Every song for every moment. (z ang. Każda piosenka dla każdej chwili.).

Zobaczcie z resztą sami:

źródło: Apple