Bloody Finger JUMP – uwaga na palce!

Gra mobilna Bloody Finger JUMP, której nie możesz przegapić, pojawi się już w marcu na urządzenia z iOS-em i Androidem.

Bloody Finger JUMP

Polskie studio projektowe Sleepless Clinic z Bielska-Białej zapowiedziało premierę swojej najnowszej produkcji Bloody Finger JUMP – zatem uważajcie na swoje palce :) Firma wydała już jedną grę mobilną na iOS-a zatytułowaną BRAIN IT Amazing Adventure, która zdobyła uznanie wśród graczy i krytyków.

Najnowsza gra pt. Boody Finger JUMP jest prostą grą zręcznościową. Jak sami twórcy mówią, w swoich projektach skupiają się głownie na miłej dla oka i dopracowanej oprawie graficznej gier oraz ciekawej i wciągającej rozgrywce. Sądząc po przesłanych do naszej redakcji teaserach – można się domyślać, że tak będzie i tym razem!

Zobacz także: Zestawienie niezwykłych Indie Games na smartfony i tablety

Gra Bloody Finger JUMP zabierze gracza do surrealistycznego świata, w którym będzie mógł stoczyć krwawą walkę na śmierć i życie w przestworzach, rywalizując swoim odciętym, zakrwawionym paluchem. To wszystko przy niebanalnej grafice, dynamicznej, podnoszącej tętno muzyce i dużym poziomie trudności, wymagającym co najmniej jednego niesamowicie zręcznego palca.

Zobacz kilka screenów z gry (dzięki uprzejmości twórców gry):

Screen z gry Bloody Finger JUMP Screen z gry Bloody Finger JUMP

Bloody Finger JUMP zapewni graczowi pozytywne i przyjemne odczucia wizualne, a także stawia przed nim duże wyzwanie, ponieważ wymaga niesamowitej zręczności. Daje też możliwość rywalizacji i dzielenia się wynikami w mediach społecznościowych.

Gra dostępną będzie bezpłatnie, z reklamami.  Gracz będzie mógł również odblokować nowe skórki dla palucha, dostępne po obejrzeniu reklam. Zobacz poniższe wideo, aby poczuć przedsmak tej szalonej i krwawej zręcznościówki:

Bloody Finger JUMP jest pierwszą częścią serii – studio indie z Bielska-Białej planuje kolejne, z możliwością sprawdzenia się w nowych konkurencjach.

Premiera Bloody Finger JUMP planowana jest za miesiąc, na 10 marca 2016 na urządzenia z systemem iOS i na 17 marca 2016 na Androida. Czekamy z niecierpliwością na premierę, damy Wam znać, gdy gra będzie dostępna do pobrania.

Aktualizacja: Gra jest już dostępna do pobrania ze sklepu App Store na iPhone’a i Google Play na Androida.

Pobierz aplikację w sklepie App StorePobierz aplikację w sklepie Google Play

źródło: informacja prasowa