iPhone 7 z systemem iOS 10 (koncept)

Sprawdź, jak mógłby wyglądać iPhone 7 działający pod systemem iOS 10.

Koncepcja iPhone'a 7 z działającym systemem iOS 10

Najnowsza linia iPhone’a 6s w połączeniu z systemem iOS 9 to wciąż świeże połączenie, ale jak to zwykle bywa po premierze najnowszego urządzenia pojawiają się wyobrażenia o kolejnej generacji.

Wielu fanów marki Apple już marzy o kolejnym modelu iPhone’a 7 z systemem iOS 10. Obejrzyj ciekawą koncepcję przyszłego iPhone’a działającego pod systemem iOS 10, którego zaletą miałoby być działanie na pełnym ekranie z pominięciem ramek smartfona.

Koncepcja pełnoekranowego iPhone’a 7 została zaprojektowana przez DeepMind jeszcze na początku tego miesiąca. Najnowsze wideo pokazuje, jak taki iPhone mógłby działać z systemem iOS 10. Powiadomienia są wyświetlane wzdłuż górnej krawędzi urządzenia, a interfejs użytkownika dla Centrum Powiadomień i Siri został całkowicie zmieniony.

Jedną z najlepiej zaprojektowanych funkcji jest nowy widok dla kontaktów, zapewniający szybki dostęp do wykonywania połączeń i wysyłania wiadomości tekstowych, ale również wyświetla widżety dla takich serwisów jak Facebook czy Instagram.

Idea pełnoekranowego iPhone’a bardzo mi się podoba i sądzę, że całkiem możliwe jest wprowadzenie takiego rozwiązania przez Apple’a. Czy tak się stanie? Przekonamy się w przyszłym roku we wrześniu. Nie ukrywam, że miło byłoby zobaczyć iPhone’a 7 przynajmniej ze zmniejszonymi ramkami wokół ekranu.

Zobacz także: iPhone 7 na jakiego warto byłoby czekać

A Ty co sądzisz o tym projekcie?

źródło: ConceptsiPhone via iPhoneHacks – Check out this iPhone 7 concept running iOS 10