Po co Ci „selfie stick“? Masz lepszą alternatywę!

Patyk, kijek, wysięgnik, monopod, ręczny statyw do selfie, jak jeszcze można nazwać ten twór? Pamiętajcie, że są jeszcze ludzie!

Kijek selfie (selfie stick)

Selfie stick, czyli teleskopowy wysięgnik, na którym można umieścić smartfona i zrobić sobie selfie albo ciekawe wideo robi niezłą furorę. Na szczęście nie jest to na tyle popularne akcesorium w Polsce, żeby ludzie zahaczali się nimi w autobusach. W Chinach jest to obowiązkowe akcesorium, jak u nas pokrowiec (skarpeta) na smartfona :)

Nie używam ani jednego ani drugiego, ale selfie kijek jest według mnie najgłupszym wynalazkiem jaki wymyślono do smartfona. To urządzenie jest szczególnie irytujące, gdy wyskakuje kilku narcyzów z takimi kijkami na koncercie lub stoku narciarskim i robią sobie nagrania, focie przez większość czasu zapominając po co właściwie tam przyszli..

Na szczęście, dawno temu wynaleziono lepsze rozwiązanie, które pozwoli Wam zrobić naprawdę ładne zdjęcia bez irytującego kijka. Może uda Wam się przy okazji poznać kogoś ciekawego? :)


źródło: Cult of Mac – This selfie stick alternative is simply brilliant

Łukasz Majchrzyk
Obserwuj

Łukasz Majchrzyk

redaktor mobiRANK.pl
Od 2005 roku zajmuję się komunikacją internetową i e-marketingiem, jestem pasjonatem urządzeń mobilnych oraz nowych technologii – i nie waham się ich używać.
Łukasz Majchrzyk
Obserwuj