Firefox na iOS-a w wersji beta, ale na zaproszenie

Przeglądarka mobilna Firefox w wersji beta na urządzenia z systemem iOS dostępna jest dla tych, którzy otrzymali zaproszenie od Mozilli.

Firefox na iOS (beta)

Pod koniec zeszłego roku Mozilla potwierdziła, że planuje wydać mobilną wersję swojej przeglądarki internetowej na iPhone’a i iPada (urządzenia z systemem iOS). Niektórzy będą mogli już wkrótce przetestować tę przegladarkę.

Mozilla jest o krok od wydania swojej przeglądarki dla wszytskich użytkowników urządzeń mobilnych z systemem iOS. Według informacji opublikowanej przez serwis TechCrunch, firma aktywnie poszukuje beta testerów dla swojej aplikacji mobilnej. Specjalnie przygotowana ankieta została wysłana do potencjalnych testerów, aby zebrać informacje od użytkowników na temat używanych urządzeń z systemem iOS 8 lub nowszym.

Z treści badania dowiadujemy się, że aplikacja Firefox jest obecnie fazie testów beta, więc może zawierać jeszcze drobne niewykryte do tej pory błędy.

Firefox na iOS-a już wkrótce!

Możemy spodziewać się, że finalna wersja mobilnej przeglądarki internetowej Firefox na iOS-a zostanie już wkrótce upubliczniona.

źródło: phoneArena via TechCrunch – Firefox For iOS Begins Its Beta Testing Program