Czy powinieneś kupić Apple Watcha?

Zobacz infografikę, która pozwoli Ci dowiedzieć się, czy powinieneś kupić zegarek Apple Watch? (poradnik)

Poradnik, czy warto kupić zegarek Apple Watch

Smartwatch Apple Watch jest doskonałym urządzeniem mobilnym, ale nie dla każdego. Zapoznaj się z poniższymi informacjami opublikowanymi przez serwis Business Insider, które pozwolą Ci określić, czy Apple Watch jest dla Ciebie?

Poradnik czy warto kupić Apple Watcha?

Wszystko, co musisz wiedzieć o smartwatchu Apple Watch, aby podjąć decyzję o zakupie najnowszego gadżetu Apple’a. Jeśli już zdecydujesz się na zakup smartwatcha podpowiemy Ci, który model Apple Watcha najbardziej opłaca się kupić.

 1. Apple Watch nie zastąpi Ci smartfona!
  Nie myśl o Apple Watchu jako alternatywie dla smartfona. To przede wszystkim zegarek, którego pełna funkcjonalność dostępna jest po sparowaniu z iPhone’em (z iPhone’em 5 lub nowszym).
 2. Apple Watch potrzebuje jeszcze dobrze działających aplikacji firm trzecich
  Prawie wszystkie aplikacje firm trzecich na zegarek Apple’a są źle zaprojektowane. Działają wolno i na siłę próbują naśladować na małym ekranie swoje smartfonowe odpowiedniki.
 3. Wbudowane, systemowe aplikacje na Apple Watcha działają bardzo dobrze
  Aplikacje preinstalowane przez Apple’a na smartwatchu, takie jak Wiadomości, czujniki tętna i fitness, kontroler Muzyki i wiele innych, działają bardzo dobrze i zostały odpowiednio dostosowane do małego rozmiaru wyświetlacza.
 4. Najlepiej sprawdza się w przypadku powiadomień
  W ustawieniach smartwatcha możesz określić, które powiadomienia chcesz mieć wyświetlane na ekranie zegarka. Najlepiej sprawuje się dla wiadomości tekstowych i kalendarza, ale możesz na nim wyświetlać wszystkie powiadomienia, które otrzymujesz w Centrum Powiadomień na swoim iPhone’ie.
 5. Używaj zegarka do szybkich zadań
  Apple Watch został zaprojektowany do wykonywania prostych zadań, a nie jako samodzielne urządzenie. Używaj go tylko do ważnych i szybkich zadań.
 6. Bateria Apple Watcha jest lepsza niż oczekiwano
  Apple Watch może działać przez cały dzień na jednym ładowaniu, przy normalnym używaniu. Jednak wciąż należy go ładować każdej nocy, aby móc go używać przez kolejny dzień.
 7. Wersja Apple Watch SPORT to najlepszy wybór
  Wersja Apple Watcha ze sportowym paskiem jest najtańsza, ale wciąż jest najlepszym wyborem. Sportowy pasek jest bardzo dobrej jakości, jest wygodny i uniwersalny.
 8. Kup najtańszy model
  Jeśli jesteś zdecydowany na zakup zegarka Apple’a to Apple Watch SPORT jest najlepszym wyborem dla większości ludzi. Jest najtańszym modelem, wygląda dobrze i można na nim zrobić wszystko to, co na droższych modelach.

Infografika: Czy powinieneś kupić teraz zegarek Apple Watch?

Czy kupować Apple Watcha? - poradnik
Czy kupować Apple Watcha? – poradnik

źródło: Business Insider – Should you buy the Apple Watch?