Podręcznik użytkownika zegarka Apple Watch

Apple opublikowało online’owy podręcznik użytkownika dla smartwatcha Apple Watch na swoich stronach pomocy.

Podręcznik użytkownika zegarka Apple Watch - User Guide

Apple opublikowało na swoich stronach pomocy online’owy podręcznik użytkownika w języku angielskim dla zegarka Apple Watch.

Podręcznik użytkownika Apple Watch online

Zegarek Apple Watch będzie wysyłany już jutro, niestety nie wiemy jeszcze kiedy smartwatch będzie dostępny w polskim Apple Storze i iSpotach. Ale już dzisiaj możecie zapoznać się z instrukcją obsługi smartwatcha Apple Watch na stronie: Apple Watch User Guide

Instrukcja Apple Watcha obejmuje wszystkie obszary związane z pierwszym uruchomieniem zegarka, ładowaniem, parowaniem z iPhone’em i wszelkimi ustawieniami aplikacji oraz funkcjami smartwatcha Apple’a.

Apple przypomina, że Apple Watch działa prawidłowo tylko z iPhone’em i dzięki wyczerpującym opisom i grafikom pokazuje przyszłym i obecnym właścicielom Apple Watcha, czego mogą się spodziewać po wyjęciu urządzenia z pudełka.

Fragment z podręcznika użytkownika Apple Watch dotyczący Digital Touch
Fragment z podręcznika użytkownika Apple Watch dotyczący Digital Touch

Manual podzielony jest na obszernych 17 sekcji. Instrukcja obsługi jest bardzo szczegółowym uzupełnieniem ogólnej sekcji Apple Watch Guided Tours.

Firma z Cupertino zazwyczaj publikuje instrukcje obsługi dla swoich produktów w iBooks Store, ale dla zegarka dostępna jest na razie tylko na stronie internetowej.

Przewodnik po Apple Watch dostępny jest do pobranie w sklepie iBooks w formie e-booka

Oficjalny podręcznik użytkownika dla smartwatcha Apple Watch dostępny jest także do pobrania za darmo w sklepie iBooks Store w PDF-ie i oczywiście online.

Pobierz Apple Watch – User Guide w wersji angielskiej:

  • Apple Watch – User Guide (ang.) w wersji dokumentu w PDF-ie
  • wersja webowa podręcznika (na stronie internetowej) jeśli wolisz czytać przewodnik w przeglądarce internetowej możesz otworzyć tę stronę w przeglądarce na smartfonie, tablecie lub laptopie. Wirtualny przewodnik został zaprojektowany w RWD, dzięki czemu doskonale prezentuje się na każdym urządzeniu mobilnym i komputerze.
  • ePub do pobrania w amerykańskim sklepie iBooks Store (podręcznik w formie e-booka dostępny jest do pobrania na razie tylko w amerykańskim sklepie iTunes)

Oto wszystko, co musisz wiedzieć o Apple Watch i aplikacji na iPhone’a dla zegarka firmy Apple – czytamy na reklamie w iBooks Store. Dzięki tej instrukcji, dowiesz się wszystkich niesamowitych rzeczy, które można zrobić z zegarkiem firmy Apple. To oficjalny przewodnik dla posiadaczy nowego zegarka Apple Watch. 

Apple Watch - User Guide wersja z iBook Store'a (Watch Faces)
Apple Watch – User Guide wersja z iBook Store’a (Watch Faces)

Jak można zobaczyć na własne oczy, przewodnik obejmuje zarówno opis funkcji i cech sprzętu jak i oprogramowania Apple Watcha, jest skarbnicą porad i wskazówek dla użytkowników tego smartwatcha.

Poczynając od sekcji Watch Faces można szybko zapoznać się z funkcjami zegarka, instrukcją jak parować urządzenie z iPhone’em oraz skonfigurować do wysyłania i odbierania wiadomości z aplikacji Workout. Sekcja Podstawy obejmuje rzeczy, które prawdopodobnie będą najczęściej używane przez posiadaczy urządzenia. Inne sekcje zapewniają szczegółowy wgląd w konkretne funkcje jak Powiadomienia, Zdrowie i mnóstwo innych aplikacji na zegarek Apple’a.

 

Apple Watch - User Guide wersja z iBook Store'a (Notifications)

Jesli zamierzasz zakupić smartwatcha Apple Watch lub po prostu jesteś ciekawy jakie funkcje posiada zegarek Apple’a zapoznaj się z podręcznikiem użytkownika, dzięki temu możesz wyrobic sobie własną opinię, czy to urządzenie typu wearables jest dla Ciebie?

źródło: Apple