OnePlus zapowiada grę związaną z kolejnym produktem

Firma OnePlus opublikowała na swoim forum dyskusyjnym teaser zapowiadający zabawę z okazji wydania kolejnego produktu.

OnePlus One Game Changer

Carl Pei z OnePlus na targach Mobile Word Congress 2015 powiedział, że firma zamierza wprowadzić w tym roku nową kategorię produktów.

OnePlus wielokrotnie zapewniało, że nie będzie to tablet ani smartwatch. Do dzisiejszego teasera nie mieliśmy pojęcia, co to będzie za produkt. Jednak na podstawie zamieszczonych informacji wynika, że firma zamierza wejść na rynek gier mobilnych?

Start new game (z ang. Rozpocznij nową grę) tak brzmi jedno z haseł na opublikowanych grafikach. OnePlus zajawiło tę informację na swoim oficjalnych forum dyskusyjnym (link do wpisu w źródle tego wpisu). Wszelkie informacje na portalach społecznościowych tagowane są #OneGameChanger. 

Czy OnePlus wyda własną grę mobilną? Słabo mi o pasuje, ale może będzie to konsola lub urządzenie podobne do Nexus Playera? Ułożenie rąk na jednej z grafik sugerowałoby, że właśnie o coś z grami/kontrolerem do gier chodzi…

Mam tylko nadzieję, że nie będzie trzeba otrzymać zaproszenia, aby kupić nowy produkt OnePlusa! Ale biorąc pod uwagę, że OnePlus przyzwyczaiło nas do niestandardowego sposobu zakupu i dostępności jego produktów, to wolałbym aby to była gra, w której osiągnięcie odpowiedniego pułapu w rankingu decydowałoby o możliwości zakupu kolejnego smartfona OnePlus Two (OnePlus 2)?

Już w kwietniu dowiemy się o co chodzi z nową akcją #OnePlusChanger.

A Wy domyślacie się, co nowego szykuje dla nas OnePlus?

Poniżej pozostałe teasery nowej akcji OnePlus:

OnePlus - For the fun of it.

OnePlus - You're in control.

źródło: 9TO5Google via OnePlus Forum – #OneGameChanger – Do you know our secret?