Głosowanie internautów Mobile Trends Awards

Weź udział w głosowaniu internautów na najlepsze polskie aplikacje i projekty mobilne w 16 kategoriach Mobile Trends Awards.

Mobile Trends Awards 2015 - głosowanie

Głosowanie internautów trwa od 20 do 30 stycznia 2015. Każdy, kto zaloguje się przez Facebooka może zagłosować na jeden projekt lub aplikację mobilną z każdej kategorii. W każdej kategorii nominowano po cztery projekty.

Tegoroczne kategorie MTA:

 1. Miasto z najlepszą stroną lub aplikacją mobilną
 2. Firma z najlepszą stroną mobilną
 3. Firma/marka z najlepszą aplikacją mobilną
 4. Portal mobilny
 5. Bankowość mobilna
 6. Wykorzystanie marketingu mobilnego
 7. m-commerce
 8. Aplikacja mobilna do użytku dla firm
 9. Aplikacja mobilna – edukacja
 10. Gra mobilna
 11. Aplikacja mobilna – rozrywka
 12. Aplikacja mobilna – sport i zdrowie
 13. Aplikacja mobilna – podróże i komunikacja
 14. Aplikacja mobilna – komunikacja i społeczności
 15. Mobilny start-up
 16. Firma wspierająca popularyzację mobilnych technik i technologii
 17. Firma wspierająca rozwój technologii mobilnej

Nagrody Mobile Trends Awards przyznawane są corocznie przez kapitułę konkursową. W jej skład wchodzą eksperci ze świata IT oraz mobilnych technologii zaproszeni do współpracy przez organizatorów. Podczas uroczystej gali , która odbędzie się 12 lutego 2015 roku w Krakowie zostaną wręczone prestiżowe nagrody dla branży mobilnych technologii – Mobile Trends Awards. Nagrody zostaną przyznane już po raz czwarty. Podczas poprzednich edycji zostało wyróżnionych około 130 projektów.

Projekty, które zwyciężą w głosowaniu internautów dostaną dodatkowe 2 punkty. W przypadku równej ilości głosów oddanych na 2 lub więcej projektów w jednej kategorii, wszystkie remisujące projekty otrzymują po 1 dodatkowym punkcie. Głosy można oddać tylko raz na jeden projekt z każdej kategorii.

Trzy projekty z największą ilością głosów otrzymują nagrodę specjalną. Ogłoszenie wyników odbędzie się podczas Gali Mobile Trends Awards, 12-go lutego 2015 w EXPO Kraków, ul. Galicyjska 9.

Swoje głosy możesz oddać na tej stronie internetowej.

Targi Mobile-IT

W dniach 12-13 lutego 2015 roku w Krakowie odbędzie się druga edycja Targów Rozwiązań i Technologii Mobilnych Mobile-IT. Wydarzenie poświęcone jest zagadnieniom związanym z efektywnym wykorzystaniem technologii mobilnych zarówno w sektorze prywatnym jak i publicznym. Wysoki poziom programu towarzyszącego zapewnią instytucje specjalistyczne, środowisko naukowe i badawcze oraz specjaliści i praktycy branżowi.

Mobile Trends Conference

Mobile Trends Conference to największa w Polsce konferencja poświęcona mobilnym technikom i technologiom. MTC to aż trzy dni pełne wiedzy, nowych rozwiązań i inspiracji – ponad 30 prelekcji, czyli około 15h czystej wiedzy!

 • 11 lutego 2015 – Development Day
 • 12 lutego 2015 – Inspiration Day
 • 13 lutego 2015 – Business Day

źródło: Mobile Trends