Najlepszy koncept iPhone’a 6

Koncepcja iPhone’a 6 wykonana przez znanego projektanta Martina Hajka, może być najbardziej zbliżoną do tego co pokaże nam Apple.

Koncept iPhone 6 Martin Hajek

iPhone 6 od Apple’a jest jednym z najbardziej oczekiwanych smartfonów tego roku. W sieci pojawiają się różnorodne koncepcje i plotki na temat wyglądu i funkcji nowego smartfona. Część tych koncepcji nadaje się do filmów science fiction, a niektóre wyglądają dość wiarygodnie. Tak czy inaczej na pewno możemy spodziewać się większego ekranu, prawdopodobnie 4,7 cali i/lub 5,5-calowego modelu. Będzie to jeden z największych zmian w wyglądzie flagowca Apple’a.

Najnowszy koncept Martin Hajka może być jednym z najbardziej realistycznych, i zbliżonych do przyszłego iPhone’a, którego zobaczymy już na jesieni tego roku. Według mnie to najlepszy koncept iPhone’a 6, jaki do tej pory pojawił się w sieci. Martin Hajek przeanalizował dotychczasowe doniesienia na temat iPhone’a 6 i i przełożył na najbardziej prawdopodobny projekt.

Koncept iPhone 6 Martin Hajek (przód)

Ta konkretna koncepcja przedstawia 4,7-calowy iPhone 6 –  jeden z 2 oczekiwanych modeli, też Widzieliśmy kilka rzekomych części dla większego, 5.5-calowego modelu, ale były one znacznie rzadsze.

Na  tym koncepcie przyciski głośności są znacznie wydłużone, przycisk zasilania został przeniesiony na bo, a przerwy antenowe z tyłu urządzenia są znacznie mniej widoczne.

Koncept iPhone 6 Martin Hajek (tył)

Oprócz większego ekranu, oczekuje się również, że iPhone 6 będzie miał znacznie wyższą rozdzielczość ekranu i szybszy procesor A8. Może być także wyposażony w technologię NFC, oraz kilka nowych czujników zdolnych do pomiaru ciśnienia powietrza, temperatury, wilgotności i innych.

Co do baterii urządzenia, słyszeliśmy kilka sprzecznych raportów na temat jego wielkości i mocy. Pojawiały się zdjęcia baterii 1 810 mAh oraz większej o pojemności 2 100 mAh.

Koncept iPhone 6 Martin Hajek (komponenty)

John Paczkowski z , Re/code poinformował, że Apple planuje zaprezentować iPhone’a 6  tradycyjnie we wtorek, 9 września. Apple nie podało oficjalnej daty premiery iPhone’a 6, ale biorąc pod uwagę celne przewidywania Paczkowskiego, można powiedzieć, ze nadszedł czas, aby zainteresowani zakupem zaczęli rzygotowywać już swoje karty kredytowe :)

źródło: Martin Hajek, iDownloadBlog: This iPhone 6 concept may be the best yet