Jak oglądać FIFA World Cup 2014 na żywo na iPadzie?

Zobaczcie jak oglądać mecze Mistrzostw Świata w piłce nożnej 2014 na iPadzie lub iPhone’ie na żywo.

FIFA World Cup Brasil 2014

FIFA World Cup 2014 właśnie się rozpoczął, a fani piłki nożnej będą zdesperowani, aby obejrzeć każdy mecz. Ale jeśli nie akurat nie będziecie w stanie dopaść telewizora, na pewno będziecie chcieli zobaczyć transmisję Mistrzostw wiata w piłce nożnej 2014 na swoim iPadzie lub iPhone’ie. Zobaczcie jak łatwo możecie oglądać wszystkie mecze na swoich urządzeniach mobilnych.

Do obejrzenia jest 64 meczów – to jest 5 760 minut czystego okrągłego piekła, nie licząc dogrywek i karnych – w każdym kraju któraś stacja nadaje na żywo mistrzostwa, ale istnieją też alternatywy w postaci forów i aplikacji.   Przedstawimy Wam kilka możliwości oglądania na żywo piłki nożnej World Cup 2014 na iPadzie lub iPhone’ie.

Jak oglądać Mistrzostwa Świata 2014 w piłce nożnej na iPhone’ie lub iPadzie?

FIFA udostępniła swoją oficjalną, darmową aplikację do śledzenia na żywo przebiegu Mistrzostw Świata w piłce nożnej w Brazylii. Mecze mają być także transmitowane przez aplikację TVP Stream dla iPada i iPhone’a – również za darmo.

Poniżej znajdziecie linki do tych aplikacji.

Inne aplikacje do oglądania transmisji meczów, to np. Univision Deportes (mecze w języku hiszpańskim). Polecamy także aplikację do śledzenia wyników w apce Piłka nożna na żywo Mundial (Live Football – Soccer World Championship & Cup Livescore) dostępna Androida (pobierz tutaj), iOS-a (pobierz tutaj) i Windows Phone’a (pobierz tutaj).

FIFA World Cup Brasil 2014 FIFA World Cup Brasil 2014

Zobaczcie także aplikację do śledzenia wyników mundialu w smartfonie: Onefootball Brasil – Mundial w smartfonie