Angry Birds Epic dostępne do pobrania

Rovio udostępniło nową grę Angry Birds Epic na iPada, iPhone’a, urządzenia z Androidem i Windows Phone’a.

Angry Birds Epic

Zapowiadana już w marcu nowa gra od Rovio (zobacz także: Angry Birds Epic będzie grą RPG) wreszcie dostępna jest do pobrania na urządzenia mobilne z iOS-em, Androidem i Windowsem.

Angry Birds to jedna z najbardziej popularnych serii gier mobilnych na iPhone’a i iPada. Rovio wypuścił dzisiaj nowe Angry Birds Epic na całym świecie.

Angry Birds Epic to przygodowa gra RPG oparta na turowych walkach między heroicznym stadem wojowników i zielonych łotrów. W grze dostępnych jest kilka światów na Piggy Island, od plemiennych wiosek i mroźnych gór po tropikalne plaże i tajemnicze jaskinie.

W grze dostępni są bohaterowie Red, Chuck i Bomb, którymi możemy walczyć przeciwko King Pig, Wiz Pig, Prince Porky, Cactus Knight i innym czarnym wieprzowym charakterom znanym z klasycznych wersji Angry Birdsów.. Każdy bohater ma specjalne zdolności, które może użyć na przeciwnika lub sojusznika (swoim dodając oczywiście specjalnych mocy). Każdego bohatera oczywiście możemy rozwijać, ulepszając broń, zbroję czy zdolności, aby pokonać najpotężniejszego wojownika świń.

Angry Birds Epic Characters

Broń w grze to drewniany miecz, patelnia a nawet gąbki przymocowane do kija. Można powiedzieć, że gra ma trochę niecodzienny humor o czym świadczą specyficznie wyposażeni bohaterowie w głupie kostiumy i oręż.

Zobaczcie przykładowe rozgrywki w nowej grze Angry Birds Epic.

Angry Birds Epic – iPhone/iPod Touch/iPad/Android – Walkthrough – Part 1

Angry Birds Epic jest już dostępny na całym świecie za darmo w App Storze, sklepie Google Play i Windows Storze.

  • Pobierz na Androida
  • Pobierz na iOS-a
  • Pobierz na Windows Phone’a

Angry Birds Epic screen game iOS

Oficjalna strona epic.angrybirds.com na której możecie stworzyć klip z własnym zdjęciem.