Inteligentny system Belkin WeMo – zrewolucjonizuj swój dom!

Produkty z linii Belkin WeMo Switch pomogą oszczędzać energię i zarządzać urządzeniami elektrycznymi w domu z dowolnego miejsca na świecie za pośrednictwem intuicyjnej mobilnej aplikacji.

Belkin WeMo Switch

Zastanawialiście się nad sposobami obniżenia rachunków za energię elektryczną i unowocześnieniem swojego domu? Ciekawą propozycją jest nowatorski sprzęt od Belkina skrywający się pod nazwą WeMo. Praktyczne urządzenia pozwolą jeszcze lepiej zapanować nad sprzętem domowym, zużywającym duże ilości energii. W jaki sposób?

WeMo Switch to praktyczny przełącznik, który po włożeniu go do kontaktu pozwoli zarządzać dowolnym sprzętem elektronicznym, który do niego podłączymy. Dzięki bezpłatnej aplikacji na iOS i Android oraz łączności bezprzewodowej będziecie mogli sterować owym urządzeniem z poziomu swojego tabletu lub smartfona. Zostawiliście włączone światło w domu? Żaden problem! Jeśli tylko lampka podpięta jest pod WeMo Switch, będzie można ją wyłączyć z dowolnego miejsca na świecie – wystarczy tylko, że znajdziecie się w zasięgu sieci internetowej.

Aplikacja dostępna dla iPhone’ów, iPadów, iPodów Touch oraz urządzeń z systemem Android pozwala zarządzać nieograniczoną liczbą urządzeń. Jeśli WeMo Switch Wam nie wystarcza, zwróćcie uwagę na jeszcze bardziej zaawansowany WeMo Switch + Motion. Urządzenie to, dzięki czujnikowi ruchu dołączonemu w zestawie, błyskawicznie zareaguje na naszą obecność w pokoju i przykładowo włączy światło lub aktywuje ogrzewanie. Użytkownik bez problemu może skonfigurować inteligentny przełącznik w taki sposób, aby wychodzenie z pomieszczenia skutkowało odcięciem dopływu energii do podłączonego doń urządzenia.

Wkrótce w Polsce pojawią się także inne urządzenia z popularnej za oceanem serii Belkin WeMo. WeMo Insight Switch dostarczy szczegółowe informacje związane ze zużyciem energii urządzeń, które są do niego podłączone. Podobnie jak wcześniejsze akcesoria, umożliwi zdalne włączanie i wyłączanie urządzeń z poziomu dedykowanej aplikacji.

W inteligentnym domu nie powinno zabraknąć również energooszczędnych, inteligentnych żarówek LED. WeMo LED Lighting Starter Set pozwoli nie tylko zdalnie kontrolować światło, ale także zmieniać poziom jego jasności tak za pośrednictwem kontaktu, jak i dowolnego urządzenia mobilnego, na którym zostanie zainstalowana specjalna aplikacja.

WeMo Switch; Use your iPhone/iPad as a remote for your home electronics!

Urządzenia z serii Belkin WeMo uczynią dom nowoczesnym i wprowadzą oszczędzanie energii elektrycznej na niespotykany dotąd poziom. Belkin WeMo to nie tylko oszczędności – to także wygoda, nowoczesność i możliwość dostosowania domu do swoich indywidualnych potrzeb.

Koszt przełącznika WeMo to ok. 160 zł, a z czujnikiem ruchu 250 zł.

WeMo, Your home at your fingertips

Aplikację do kontrolowania czujnikiem pobierzecie z App Store’a i sklepu Google Play.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Belkin