Wideokoncept systemu iOS 8

Ciekawy koncept systemu iOS 8 prezentujący między innymi Healthbooka, Siri z wyszukiwaniem Shazam i integrację z iWatchem.

iOS 8 - wideokoncept od TexhRadar

iOS 8 prawdopodobnie zostanie zaprezentowany już 2 czerwca na WWDC 2014. Według plotek w systemie iOS 8 pojawią się nowe aplikacje takie jak Healthbook, Podgląd, TextEdit oraz nowe funkcje, takie jak integracja Siri z usługą rozpoznawania utworów, CarPlay i więcej. Nowa wideokoncepcja pokazuje wszystkie nowe aplikacje i funkcje w akcji na makiecie iPhone’a 6 z większym ekranem.

Dwuminutowy film pokazuje koncepcję systemu iOS 8 w akcji, z przeprojektowanym Centrum powiadomień, w którym widoczna jest liczba nieprzeczytanych wiadomości, e-maili i nieodebranych połączeń, wraz z pogodą i wydarzeniami z kalendarza. W tej wizji systemu możemy też zobaczyć Healthbooka – aplikacji na iOS-a 8, o której mówi się, że będzie centralnym miejscem dla wszystkich danych dotyczących naszego zdrowia i kondycji fizycznej. Widzieliśmy już kilka mock-upów Healthbooka, ale koncept od TechRadar pokazuje również całą aplikację w działaniu, obejmuje ekran pokazujący synchronizację z iWatchem.

Cały film utrzymany jest w stylu Apple’a.

iOS 8 exclusive concept video

Oczekuje się, że w iOS 8 zostaną dodane nowe funkcje i ulepszenia oraz całkowicie nowe aplikacje: Healthbook, nowe Mapy z rozszerzoną rzeczywistością, aplikacja Podgląd, TextEdit, Tips (Porady).

źródło: TechRadar, iPhoneHacks