Worms™ 3 przecenione w App Storze

Gra Worms™ 3, która miała premierę na iPada w sierpniu tego roku, została ostro przeceniona w sklepie Apple’a do 0,99 euro.

Worms™ 3 na iPada

Jeśli nie macie jeszcze na swoich iPadach gry Worms™ 3, to właśnie jest okazja zgarnąć tę grę za jedyne 0,99 euro z App Store’a. Gra jest czasowo przeceniona przez producenta gry Team17 Software z 4,49 na 0,99 euro. Odświeżona gra na iPada i iPhone’a miała swoją premierę w sierpniu, o czym pisaliśmy w tym artykule: Worms 3 dostępne wyłącznie na iOS-a.

Wormsy to jedna z tych nieśmiertelnych gier, o których słyszał prawie każdy. Nowa odsłona gry Worms™ 3 na urządzenia mobilne to nie odgrzewany kotlet, ale zupełnie nowa gra.

W wersji na iUrządzenia mamy do dyspozycji tryb kampanii i rozgrywki wieloosobowe online z innymi graczami. Nowości w tej odsłonie to przede wszystkim nowe scenariusze. Na szczególną uwagę zasługuje tryb „body count”, w którym walczymy jednym robakiem przeciwko armii nieprzyjaciół.  Worms 3 wspiera również AirPlay i jest grą uniwersalną, a więc dostosowaną pod kątem iPhone’a i iPada. Twórcy przygotowali 27 różnych misji, podczas których zatopicie niejednego robaka :-)

Wormsy 3 na iOS-a kupicie w promocyjnej cenie w App Storze, klikając na poniższy przycisk.

Dostepne w App Store