Przenośny grzejnik DeLonghi ma być ekologiczny!

Choć praca w klimatyzowanym miejscu zawsze jest komfortowa, zdarzają się sytuacje, w których może być dla nas za zimno.

Przenośny ogrzewacz DeLonghi Capsule Desk Loop
Przenośny ogrzewacz DeLonghi Capsule Desk Loop

Czasami możemy pracować na świeżym powietrzu, gdy pogoda jest zbyt chłodna, aby zachować komfort pracy. Nie we wszystkich miejscach jest dostępny grzejnik, więc przenośny grzejnik, zaprojektowany przez Noi Creative dla DeLonghi, może być prostym rozwiązaniem. Ale znowu, nie wszystkie przenośne grzejniki są w rzeczywistości przenośne i wygodne. Ten nowy od DeLonghi może być idealny, a przy tym dba o środowisko.

➔ ZOBACZ TEŻ: Wodoodporny głośnik IKEA Vappeby na każdą kieszeń!

DeLonghi Capsule Desk Loop to osobisty grzejnik ceramiczny z wentylatorem, który można umieścić na biurku lub w dowolnym miejscu pracy, aby móc „w spokoju pracować lub odpoczywać”. Ma specjalną konstrukcję siatki powietrznej, która zapewnia komfortową prędkość i rozprowadzanie powietrza, gdy potrzebujeszpowiewu ciepła podczas siedzącego trybu życia.

Projektanci nazywają kratkę powietrzną wzorem płomienia, który w rzeczywistości tworzy iluzję ciepła i płomieni ze źródła ogrzewania.

Przenośny ogrzewacz DeLonghi Capsule Desk Loop
Przenośny ogrzewacz DeLonghi Capsule Desk Loop

Urządzenie wygląda jak typowy grzejnik, ale jest na tyle mały, że można go nosić ze sobą i ma bardziej stylowy wygląd. Jest także bardziej przyjazny dla środowiska niż większość grzejników osobistych, ponieważ wykorzystuje 50% plastiku pochodzącego z recyklingu – jest pierwszym tego typu ekologicznym produktem DeLonghi.

Zużywa również 5,5 razy mniejsze zużycie energii przy zaledwie 360 W, co czyni go przyjaznym dla środowiska nie tylko pod względem projektu, ale także funkcji. Nie jest też tak głośny jak zwykłe grzejniki, zapewnia po prostu cichą pracę na poziomie 39 dB, dzięki czemu można naprawdę spokojnie pracować bez irytującego buczenia w tle.

Przenośny ogrzewacz DeLonghi Capsule Desk Loop
Przenośny ogrzewacz DeLonghi Capsule Desk Loop

Posiadanie urządzenia, które stworzy nam własny mikroklimat podczas pracy, może nie jest priorytetem, ale jest całkiem wygodne, zwłaszcza jeśli pracujesz w miejscach, w których łatwo jest się przeziębić. To może rozwiązać niektóre spory w biurze, które mogą się zdarzyć, gdy w grupie ludzi jest albo za zimno, albo za ciepło.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: DeLonghi | Yanko Design