Słuchawki Teufel AIRY TWS 2 to 2 razy więcej muzyki w porównaniu z poprzednią generacją

Teufel prezentuje AIRY TWS 2 — jest to druga odsłona popularnego modelu dousznych słuchawek niemieckiego producenta.

Teufel Airy TWS 2 - wszystkie kolory

Nowe słuchawki Teufel AIRY TWS 2 wyposażono w liniowe przetworniki HD, aktywną redukcję szumów (ANC) oraz Bluetooth 5.2 z AAC. Wytrzymała bateria pozwala nawet na 9 godzin odtwarzania muzyki, a ładowanie z etui pozwala na przedłużenie tego czasu do 42 godzin. Słuchawki dostępne są w pięciu kolorach: Night Black, Pure White, Ruby Red, Sage Green i Space Blue.

Sprawdź też: Teufel AIRY TWS – nowa odsłona słuchawek bezprzewodowych

Przetworniki liniowe o średnicy 10 mm są niemal dwukrotnie większe w porównaniu do poprzedniej wersji słuchawek. Różnica słyszalna jest w lepszej wydajności i głębi basów oraz sprawia, że AIRY TWS 2 brzmią bardzo żywiołowo.

Nowe funkcje obejmują aktywną redukcję szumów (ANC), a także tryb transparentny. W przeciwieństwie do ANC, tryb ten wzmacnia dźwięki zewnętrzne zamiast je eliminować. Ta funkcja sprawdza się na przykład na dworcu kolejowym lub lotnisku, kiedy użytkownik chce usłyszeć emitowane komunikaty.

Teufel Airy TWS 2

Słuchawki wyposażono również w 6 mikrofonów dla lepszej jakości rozmów. To o dwa więcej niż w poprzedniej generacji. AIRY TWS 2 obsługują Google Fast Pair oraz są wyposażone w Bluetooth 5.2 z AAC.

Teufel Airy TWS 2 (czarne i niebieskie)

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: teufel