W aplikacji Mój Orange możesz zarządzać swoją siecią Wi-Fi od Orange

Od teraz w aplikacji Mój Orange można zdalnie zarządzać swoją siecią Wi-Fi, na przykład można udostępnić swoim gościom hasło do sieci za pomocą kodu QR.

Zarządzanie siecią Wi-Fi w „Mój Orange”

Z nowej opcji w aplikacji Mój Orange mogą skorzystać klienci indywidualni i biznesowi, mający usługę internetu domowego. Co możesz zrobić w ramach zarządzania własną siecią Wi-Fi: podejrzeć hasło, zmienić hasło, udostępnić hasło swoim gościom za pomocą wygodnego kodu QR, zobaczyć sieci Wi-Fi, dla których nazwy możesz zmienić.

Zobacz też: Orange Flex wprowadza korzystniejsze pakiety raomingu

Dostęp do nowych funkcji mają dostęp użytkownicy: Funbox 2.0, Funbox 2.6, Funbox 3.0, Funbox 6 oraz na kolejnych nowych routerach, które operator udostępni w przyszłości w swojej ofercie.

Jeśli posiadasz już aktywną sieć Wi-Fi dla gości lub IoT (Internet of Things), to nie zobaczysz tych sieci na swojej liście. W tym roku operator udostępni w Mój Orange jeszcze inne nowe funkcje związane z zarządzaniem usługami i urządzeniami w ramach sieci domowej.

Zarządzanie siecią Wi-Fi w „Mój Orange”
Zarządzanie siecią Wi-Fi w „Mój Orange”

Zarządzanie siecią Wi-Fi w Mój Orange jest proste i dostępne zarówno w aplikacji, jak i poprzez stronę operatora, po zalogowaniu do swojego konta.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Orange Polska