Oficjalne zdjęcia Xiaomi 14 Ultra na „nowym poziomie designu”

Xiaomi oficjalnie ogłosiło swój kolejny flagowy smartfon z zaawansowanymi funkcjami aparatu – Xiaomi 14 Ultra, teraz możemy zobaczyć go na nowym zdjęciach.

Xiaomi 14 Ultra na oficjalnym zdjęciu

Do tej pory potwierdzono, że smartfon Xiaomi 14 Ultra z Androidem zadebiutuje 22 lutego 2024 roku (a cała seria Xiaomi 14 na świecie 25 lutego 2024 roku podczas wydarzenia Lens to legend) i będzie oferować, jak twierdzi firma, „nowy poziom designu”. Po kilku przeciekach i licznych doniesieniach o Xiaomi 14 Ultra możemy go już zobaczyć na oficjalnych zdjęciach w „nowym poziomie projektowania” na pierwszej partii oryginalnych zdjęć.

Zobacz też: Xiaomi HyperOS (z nowym logo) ma być dostępny na ponad 100 urządzeniach

Chiński producent twierdzi, że Xiaomi14 Ultra jest wyposażony w „wciągający, mikrozakrzywiony ekran o pełnej głębi”. Ten projekt wyświetlacza ma na celu poprawę chwytu i wyglądu, jaki zapewniał poprzednik. Ten sam projekt widzieliśmy w Xiaomi 14 Pro, któremu udało się sprawić, że ekran wygląda płasko i zapewnia lepszy chwyt w dłoni. Ale nie tylko przód został ulepszony; skupiono się również na tylnym panelu.

Na zdjęciach udostępnionych przez firmę opisano, że Xiaomi 14 Ultra ma „zupełnie nową konstrukcję przypominającą aparat”. Pachnie klasycznym designem pierścienia aparatu, którym wyróżniał się Xiaomi 13 Ultra, ale firma twierdzi, że w nowym flagowcu jest „bardziej wyrafinowany”.

Ponadto Xiaomi opisuje, że Xiaomi 14 Ultra ma „prostą i czystą” krzywiznę tylnej obudowy. Dzięki temu ma się poprawić środek ciężkości konstrukcji – w ten sposób smartfon ma być wygodniejszy w trzymaniu. Jeśli chodzi o boki, telefon ma metalową ramę z „wyrafinowanymi detalami”.

Chociaż przypisy na zdjęciach nie wspominają o żadnych specyfikacjach, to potwierdziły, że Xiaomi 14 Ultra będzie miał cztery aparaty z tyłu. Według doniesień telefon będzie wyposażony w poczwórny aparat o rozdzielczości 50 MP, z aparatem głównym Sony LYT900, dwoma teleobiektywami 3,2x i 5x oraz ultraszerokokątnym aparatem.

Xiaomi 14 Ultra na oficjalnych grafikach
Xiaomi 14 Ultra na oficjalnych grafikach – (napisy przetłumaczone przez Google Lens)

Firma potwierdziła, że jej nowy flagowy smartfon z aparatem zadebiutuje 22 lutego 2024 roku podczas wydarzenia Full Ecology of People, Cars, and Homes. To w zasadzie już za cztery dni, więc nie trzeba będzie długo czekać, aby dowiedzieć się wszystkiego o Xiaomi 14 Ultra.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Xiaomi na Weibo | NotebookCheck