Te filmy obejrzysz w grudniu na CANAL+ online!

W tym miesiącu w CANAL+ online obejrzysz między innymi „W trójkącie”, „O psie, który jeździł koleją”, „Trzej Muszkieterowie: D’Artagnan” oraz „Powodzenia Leo Grande”.

O psie, który jeździł koleją (film Kino Świat)

W grudniu 2023 roku w CANAL+ zobaczymy dwie mocne produkcje oryginalne – współczesny western DJANGO (serial oryginalny) i familijno-przygodowy film dla całej rodziny O psie, który jeździł koleją. Oprócz tego do oferty dołączą takie hity jak: Trzej Muszkieterowie: D’ArtagnanW trójkącie czy Powodzenia Leo Grande. Z kolei 23 grudnia z okazji świąt w CANAL+ PREMIUM oraz w serwisie CANAL+ online pojawi się Świąteczna komedia romantyczna.

W TRÓJKĄCIE, premiera w sobotę 9 grudnia 2023 roku o godz. 21:00 w CANAL+ PREMIUM oraz w serwisie CANAL+ online

W trójkącie
© Film Gutek

Po zatonięciu luksusowego jachtu młoda para walczy z pozostałymi pasażerami o przetrwanie na bezludnej wyspie.

Luksusowym jachtem płyną najbogatsi ludzie z całego świata. Wśród nich jest również instagramowa para młodych celebrytów. Nagły sztorm, a raczej kałszkwał, demoluje jacht i rozsadza całą społeczną hierarchię. Teraz rozbitkowie muszą trzymać się razem, aby przetrwać na bezludnej wyspie.

Nagrodzona Złotą Palmą w Cannes komedia Rubena Östlunda, twórcy „The Square” i „Turysty”. Satyra na bogatych i metafora naszych czasów. Zdjęcia do filmu kręcono na wyspie Eubea i w Katakolo (Grecja) oraz Trollhättan (Szwecja).

O PSIE, KTÓRY JEŹDZIŁ KOLEJĄ, premiera w środę 6 grudnia 2023 roku o godz. 20:00 w serwisie CANAL+ online

O psie, który jeździł koleją
© Prod. Canal+, dystr. Kino Świat 2023

Życie chorej Zuzi, której tata Piotr pracuje na kolei, zmienia się nie do poznania, kiedy wkracza w nie Lampo – niezwykły pies-podróżnik. Wyjątkowy owczarek, którego wyprawy pociągiem są sensacją i hitem internetu, z miejsca zostaje najlepszym przyjacielem mającej problemy z sercem dziewczynki. Niestety, zazdrosny o sławę Lampo Dyrektor robi wszystko, żeby pozbyć się psa ze swojej stacji. Kiedy mu się to udaje, stan rozdzielonej z ukochanym pupilem Zuzi zaczyna się pogarszać. Chociaż wszyscy starają się jej pomóc, szybko staje się jasne, że tylko bliskość i przyjaźń czworonoga mogą być lekarstwem, którego dziewczynka tak bardzo potrzebuje.

Film familijno-przygodowy Magdaleny Nieć („Detektyw Bruno”, „Jak pokochałam gangstera”, „Anatomia zła”), polskiej aktorki i reżyserki. Zdobył Złote Lwy Nagrodę Specjalną oraz Młode Horyzonty nagrodę za najlepszy film skierowany do młodej widowni.

W obsadzie: Liliana Zajbert („Zachowaj spokój”), Mateusz Damięcki („Furioza”, „Kochaj i tańcz”, „Karol – człowiek, który został papieżem”, „Nie kłam, kochanie”), Monika Pikuła („Gwiezdne wojny: Część IV – Nowa nadzieja”, „Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część I”, „Ratatuj”, „Legion samobójców”), Adam Woronowicz („Teściowie”, „Kamerdyner”, „Chrzest”, „Czerwony pająk”), a także Mila Jankowska („25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy”, „#BringBackAlice”, „Rodzina na Maxa”).

TRZEJ MUSZKIETEROWIE: D’ARTAGNAN, premiera we wtorek 26.12 o godz. 21:00 w CANAL+ PREMIUM oraz w serwisie CANAL+ online

Trzej Muszkieterowie: D'Artagnan
© Dystrybucja Monolith Films

Młody, waleczny Gaskończyk D’Artagnan staje do walki o bezpieczeństwo Francji i honor swojej ukochanej. D’Artagnan w drodze do Paryża staje w obronie młodej kobiety. Pokonany przez zamaskowanych napastników cudem uchodzi z życiem.

Po przybyciu do stolicy postanawia odnaleźć sprawców i wymierzyć im sprawiedliwość. Nie podejrzewa, że w ten sposób trafi w sam środek międzynarodowej intrygi zagrażającej bezpieczeństwu Francji. Wraz z nowymi przyjaciółmi, muszkieterami Atosem, Portosem i Aramisem próbuje udaremnić niebezpieczne machinacje kardynała Richelieu. Jednak to miłość do pięknej Konstancji Bonasiuex sprowadzi na niego prawdziwe niebezpieczeństwo.

Nowa ekranizacja pierwszego tomu słynnej muszkieterskiej trylogii Aleksandra Dumasa. Superprodukcja, w której D’Artagnana gra młody francuski gwiazdor, Franςois Civil. W pozostałych rolach: Vincent Cassel wcielający się w Atosa („Czarny łabędź”, „Nienawiść”, „Purpurowe rzeki”, „Nadzwyczajni”), Eva Green grająca Milady de Winter („300: Początek imperium”, „Casino Royale”, „Królestwo niebieskie”, „Dom grozy”), Louis Garrel w roli Króla Ludwika XIII („A Faithful Man”, „Zwyczajni kochankowie”, „Winny czy niewinny”, „Moja miłość”), Romain Duris jako Aramis („Heartbreaker. Licencja na uwodzenie”, „W rytmie serca”, „Nowa dziewczyna”) oraz Lyna Khoudri w roli pięknej Konstancji („Lalka”, „Błogosławieni”, „Listopad”, „Nadzwyczajni”).

POWODZENIA LEO GRANDE, premiera w sobotę 2.12 o godz. 21:00 w CANAL+ PREMIUM oraz w serwisie CANAL+ online

Powodzenia Leo Grande
© PowodzeniaLeoLimited

Nancy, owdowiała po 31 latach małżeństwa, spotyka się z młodym pracownikiem seksualnym. Znów zaczyna czerpać radość z życia intymnego.

Nancy Stokes, emerytowana nauczycielka i wdowa, przez całe życie miała tylko jednego partnera – swojego męża. Zamknięta w świecie kompleksów i ukrywanych pragnień, postanawia przeżyć na nowo przygodę z młodym i przystojnym sex workerem, Leo Grande.

W głównej roli Emma Thompson („Rozważna i romantyczna”, „Powrót do Howards End”, „Ratując pana Banksa”, „Okruchy dnia”), która za rolę starszej pani odkrywającej znów swą kobiecość zyskała nominację do Złotego Globu.

Oprócz powyższych tytułów warto zwrócić uwagę na:

 • DJANGO, serial, premierowe odcinki od 1.12 w piątki o godz. 21:00 w CANAL+ PREMIUM oraz w serwisie CANAL+ online.
 • ŚNIEG, serial, po dwa premierowe odcinki od 3.12 w niedziele o godz. 20:10 w ALE KINO+ oraz w serwisie CANAL+ online.
 • WRÓŻKA ZĘBUSZKA, premiera w środę 6.12 o godz. 18:00 w CANAL+ PREMIUM oraz w serwisie CANAL+ online.
 • KRÓL ALGIERII, premiera w czwartek 7.12 o godz. 21:00 w CANAL+ PREMIUM oraz w serwisie CANAL+ online.
 • PRAWO I PORZĄDEK: PRZESTĘPCZOŚĆ ZORGANIZOWANA 3, serial, po dwa premierowe odcinki od 11.12 w poniedziałki o godz. 22:00 w CANAL+ SERIALE oraz w serwisie CANAL+ online.
 • WIAT PO PRACY, film dokumentalny, premiera w poniedziałek 11.12 o godz. 22:30 w CANAL+ PREMIUM oraz dnia następnego w serwisie CANAL+ online.
 • RODEO, premiera w czwartek 14.12 o godz. 21:00 w CANAL+ PREMIUM oraz w serwisie CANAL+ online.
 • MIŁOSNE PORACHUNKI, premiera w sobotę 16.12 o godz. 21:00 w CANAL+ PREMIUM oraz w serwisie CANAL+ online.
 • DZIECI CHAOSU, film dokumentalny, premiera w poniedziałek 18.12 o godz. 22:30 w CANAL+ PREMIUM oraz dnia następnego w serwisie CANAL+ online.
 • LASSIE. NOWE PRZYGODY, premiera w niedzielę 26.12 o godz. 11:00 w CANAL+ PREMIUM oraz w serwisie CANAL+ online.
 • DROGA DONIKĄD, premiera w czwartek 28.12 o godz. 21:00 w CANAL+ PREMIUM oraz w serwisie CANAL+ online.
 • OCHOTNIK, premiera w sobotę 30.12 o godz. 21:00 w CANAL+ PREMIUM oraz w serwisie CANAL+ online.
 • MTV UNPLUGGED: ØRGANEK, premiera w niedzielę 31.12 o godz. 22:30 w CANAL+ PREMIUM oraz w serwisie CANAL+ online.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Canal+ Polska