Wróżbita Maciej stawia tarota podczas przejażdżki z Uber Wróż!

Andrzejkowy wieczór, centrum Warszawy, auto z logo Uber… a na tylnym siedzeniu Wróżbita Maciej wraz z kartami tarota.

Uber Wróż! atrakcja na Andrzejki w Warszawie

Już od czwartku 30 listopada 2023 roku każdy może poznać swoją przyszłość oraz najsłynniejszych wróżbitów w Polsce w ramach akcji Uber Wróż! Andrzejki to okazja do spotkań, zabaw oraz przede wszystkim wróżb. Zdaje się jednak, że podczas przedświątecznej gorączki, która z każdym kolejnym rokiem zaczyna się wcześniej, coraz mniej osób pamięta o tej słowiańskiej tradycji. Marka Uber postanowiła przypomnieć o jej wyjątkowym charakterze z pomocą niecodziennej atrakcji.

Od czwartku warszawiacy mogą doświadczyć wróżbiarskiej sesji, siedząc na tylnym siedzeniu wyjątkowego auta, podczas przejażdżki po ulicach Warszawy.

W stawianie tarota oraz przepowiadanie przyszłości zaangażowali się najwięksi polscy ambasadorzy ezoterycznego świata, czyli: Wróżbita Maciej, Wizjonerka Salomea, Pola Godot, Negatywnie Optymistyczny oraz Wróżbita Filip. Z bezpłatnych atrakcji skorzystać może każdy, kto odwiedzi w samym centrum stolicy andrzejkową strefę „Uber Wróż!”. 

Osada wróżbitów w samym sercu miasta 

Wyjątkowa strefa “Uber Wróż!” służy przede wszystkim zapisom na przejażdżkę z wróżbitami, ale poza tym oferuje szereg innych atrakcji. W przypominającym osadę wróżbitów miejscu można m.in. sprawić, by tradycji stało się zadość i przelać wosk przez dziurkę od klucza, a także odwiedzić z aparatem jedyny w swoim rodzaju wróżbiarski powóz i zdobyć zniżki na przejazdy z aplikacją Uber.   

Jessica Mercedes jako pierwsza ruszy w astralną podróż 

Wszelkie atrakcje są bezpłatne i dostępne od czwartku 30 listopada do soboty 2 grudnia 2023 roku w godzinach 15:00-21:00. Chętni na spotkanie z wróżami muszą się jednak spieszyć, ponieważ liczba przejażdżek jest ograniczona. Jako pierwsza z andrzejkowej atrakcji skorzysta, znana ze swojego zamiłowania do ezoteryki — Jessica Mercedes. 

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Uber Polska