Aż 20 GB i odkodowane stacje TV dla klientów Orange!

Z okazji Dzień Doświadczeń Klienta Operator Orange przygotował dla swoich klientów prezent – 20 GB na internet oraz odkodowane kanały TV.

Bonus od Orange

Pakiet 20 gigabajtów otrzymają wszyscy klienci indywidualni, biznesowi, abonamentowi a także na kartę, Orange Flex i nju. Na pewno przyda się na początek roku szkolnego, akademickiego, do pracy, do rozrywki i na umilenie jesiennych dni. Pakiet można odebrać wysyłając SMS pod numer 80111, o treści KLIENT lub w wchodząc do aplikacji Mój Orange. W przypadku użytkowników korzystających z Orange Flex, wystarczy aktywować wpisać kod promocyjny i aktywować go w aplikacji Orange Flex.

Pakiet 20 GB można wykorzystać w ciągu 14 dni od jego włączenia. W przypadku nju mobile subskrypcja będzie automatyczne doładowanie w czasie trwania promocji, a dla nju mobile abonament trzeba wysłać SMS o treści KLIENT, ale na numer 80855.

Dodatkowo do 16 października 2023 roku operator odkodował w prezencie Pakiet Komfortowy dla klientów Pakietu Optymalnego i Orange Love Standard w technologii kablowej (IPTV). To oznacza, że przez ten czas, mając telewizję Orange – będzie można korzystać z wyższych pakietów z dostępem do nowych filmów oraz wielu ciekawych propozycji na domowe seanse.

Sprawdź szczegóły w regulaminie promocji 20 GB z okazji Dnia Klienta. Promocja obowiązuje od 3 października do 10 października 2023 r.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Orange Polska