„Dwa bilety do Grecji” w CANAL+ od 20 sierpnia!

A może tak spełnić dawne marzenie i pojechać do Grecji? W komedii „Dwa bilety do Grecji” dwie przyjaciółki wyruszają w szaloną podróż.

„Dwa bilety do Grecji” komedia 2022

Już w niedzielę 20 sierpnia 2023 roku ona kanale CANAL+ Premium o godzinie 21:20 zostanie wyemitowany film komediowy Dwa bilety do Grecji (tyt oryg. Les Cyclades) z 2022 roku. Natomiast o 22:30 film zostanie wyświetlony na CANAL+ 1. Widzowie serwisu CANAL+ online będa mogli obejrzeć ten film na życzenie od poniedziałku 21 sierpnia 2023 roku. Film pojawi się także w poniedziałek 28 sierpnia 2023 roku o godzinie 20:00 w CANAL+ Film, w ramach pasma Wieczór na wakacjach.

Zobacz także: Film „W trójkącie” to satyra naszych czasów

Magalie i Blandine, przyjaciółki z dzieciństwa, których drogi z czasem się rozeszły, postanawiają odnowić znajomość i zrealizować niegdysiejsze wspólne marzenie – pojechać do Grecji. Podczas podróży raz po raz odkrywają, jak bardzo zmieniły się przez lata i jak wiele teraz je różni. Komedia rozgrywająca się pośród malowniczych śródziemnomorskich krajobrazów. W głównych rolach występują Laure Calamy i Olivia Côte, a na ekranie pojawia się ponadto Kristin Scott Thomas. W obsadzie znaleźli się także Marie Mallia, Leelou Laridan, Alexandre Desrousseaux, Nicolas Bridet i Panos Koronis.

Za scenariusz i reżyserię filmu odpowiada Marc Fitoussi, za kamerą stanął Laurent Desmet, a montaż wykonała Catherine Schwartz. W obsadzie znaleźli się Laure Calamy, Marie Mallia, Olivia Côte, Leelou Laridan, Kristin Scott Thomas, Alexandre Desrousseaux, Nicolas Bridet i Panos Koronis.

Obejrzyj zwiastun filmu:

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: CANAL+