Nowa karta „Mój Netflix” w aplikacjach serwisu

Netflix dodał do swoich aplikacji funkcję „Mój Netflix”, w której znajdziemy wszystkie filmy, seriale i programy, które chcemy obejrzeć.

Netflix App - grafika

Zdarza Ci się, że uruchamiasz aplikację Netflix w telefonie, ale nie masz czasu szukać czegoś do obejrzenia? Nie jesteś wyjątkiem. Gigant streamingu uruchomił Mój Netflix — funkcję zaprojektowaną po to, aby ułatwić i przyśpieszyć wybór tytułów do obejrzenia. Nowa karta, dostępna jest już globalnie w aplikacjach na urządzeniach z systemem iOS i Android — zapewnia łatwy dostęp do pobranych materiałów, polubionych filmów, seriali i programów oraz tytułów zapisanych na Mojej liście.

Zobacz też: Dźwięk przestrzenny w planie Premium serwisu Netflix

Użytkownicy znajdą tam również informacje o obejrzanych zwiastunach, ustawionych przypomnieniach, tytułach, których nie obejrzeli do końca lub które oglądali ostatnio, a nawet więcej.

Kiedy jesteś poza domem z telefonem, możesz przejść bezpośrednio do karty Mój Netflix, aby szybko wybrać coś do obejrzenia spośród zapisanych lub pobranych tytułów. Oczywiście możesz też w dalszym ciągu przeglądać stronę główną i inne sekcje w aplikacji, aby przeszukiwać pełen katalog tytułów.

Pamiętaj, że im więcej powiesz serwisowi na temat tytułów, które Ci się spodobały (na przykład zapisując więcej thrillerów akcji do swojej listy lub dodając kciuk w górę przy każdym sezonie seriali kryminalnych), tym więcej tytułów znajdzie się na Twojej karcie Mój Netflix.

Karta „Mój Netflix” w aplikacji mobilnej Netflixa
Karta „Mój Netflix” w aplikacji mobilnej Netflixa

Funkcja jest dostępna od dziś na urządzeniach z systemem iOS, natomiast użytkownicy systemu Android będą mogli skorzystać z niej na początku sierpnia.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Netflix