Galaxy Unpacked zapowiedziane na 1 lutego

Samsung potwierdził swoje wydarzenie Galaxy Unpacked, które odbędzie się już w środę 1 lutego 2023 roku.

Galaxy Unpacked 1 lutego 2023 r.

Samsung zaprezentuje prawdopodobnie serię Galaxy S23, podczas najbliższej konferencji. Samsung Galaxy Unpacked odbędzie się w środę 1 lutego 2023 roku o godzinie 19:00 czasu polskiego i będzie je można oglądać online na żywo. Wydarzenie odbędzie się w Masonic Auditorium w San Francisco i Samsung nie poinformował dokładnie, co zostanie ogłoszone.

Zobacz też: Samsung pokazał nowe Galaxy Z Flip4 oraz Galaxy Z Fold4

Firma przywraca również zachęty do rezerwacji w przedsprzedaży dla tych, którzy chcą odebrać urządzenie, które jeszcze nie ma nazwy. Dokonując rezerwacji, otrzymasz 50 USD kredytu w sklepie Samsung, jeśli wykonasz zamówienie i zamówisz jedno urządzenie lub 100 USD, jeśli zamówisz w przedsprzedaży dwa urządzenia.

To wszystko przy założeniu, że ludzie faktycznie będą mogli składać zamówienia w przedsprzedaży, co okazało się trudne w zeszłym roku. Na szczęście nie ma żadnych zobowiązań, więc nie musisz kupować kota w worku.

Jeśli plotki się potwierdzą, seria Galaxy S23 może zawierać kilka interesujących ulepszeń aparatu, takich jak debiut 200-megapikselowego czujnika w Ultra. S22 Ultra był już jednym z ulubionych systemów kamer mobilnych w 2022 roku, więc z chęcią zobaczymy, co zobaczymy 1 lutego.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Samsung | The Verge