Poznaj podwójny głośnik Niceboy Raze 2 Twins

Podwójny głośnik bezprzewodowy Niceboy Raze 2 Twins z trybem stereo i mono oraz 12 W mocą każdego z głośników jest już dostępny na polskim rynku.

Głośnik Niceboy Raze 2 Twins

Nowy głośnik Niceboy Raze 2 Twins wyróżnia się wodoszczelnością na poziomie IPX7, sprawiającą, że jest odporny na 30-minutowe zanurzenie w wodzie. Został on wyposażony w podwójną baterię 1500 mAh, która gwarantuje nawet do 10 godzin odtwarzania muzyki. Dodatkowo urządzenie posiada tryb oszczędzania energii – po dłuższym czasie nieaktywności automatycznie się wyłącza. Dystrybutorem Niceboy w Polsce jest firma 4cv. 

Co czwarty Polak wydaje rocznie od 2 do 5 tys. zł na małe sprzęty elektroniczne

Polski rynek elektroniki użytkowej dynamicznie się rozwija. Polacy chętnie zaopatrują się w nowe urządzenia – z badań wynika, że na małe urządzenia 22,2 proc. z nas wydaje mniej niż 1 tys. zł rocznie, natomiast 43,6 proc. przeznacza od 1 tys. zł do 2 tys. zł. Więcej niż co czwarty Polak (27,7 proc.) rokrocznie wydaje na małą elektronikę między 2 a 5 tys. zł., jednocześnie jedynie 6,5 proc. naszych rodaków decyduje się w ciągu roku na zakupy powyżej sumy 5 tys. zł. Niceboy wprowadza kolejne urządzenia na rynek polski, jednym z nich jest głośnik bezprzewodowy Raze 2 Twins, który wyróżnia możliwość rozdzielenia na dwa.

Zobacz też: Dla kogo kamera sportowa Niceboy Vega X Pro?

Dwa głośniki o mocy 12 W do użytku w trybie mono lub stereo

Niceboy Raze 2 Twins gwarantuje wysoką jakość dźwięku przestrzennego, dzięki łączącym się za pomocą technologii True Wireless dwóm głośnikom o mocy 12 W. Mogą być one wykorzystywane jako głośnik stereofoniczne – połączone elastycznym etui zawartym w zestawie, bądź ustawione oddzielnie, np. po dwóch stronach ekranu komputera. Jednocześnie Niceboy Raze 2 Twins można używać także w trybie mono, wykorzystując je jako dwa niezależne głośniki, co umożliwi nagłośnienie pomieszczenia z dwóch źródeł przez ustawienie ich w przeciwległych rogach pokoju. Zawarta w urządzeniu technologia Bluetooth 4.2 gwarantuje szybką transmisję dźwięku bez zakłóceń na odległość do 10 metrów.

Odporność na 30-minutowe zanurzenie w wodzie oraz bateria 1500 mAh

Głośnik Niceboy Raze 2 Twins posiada parametry wodoszczelności na poziomie IPX7, co oznacza ochronę przed skutkami zanurzenia w wodzie na głębokość do 1 metra przez 30 minut. Urządzenie może być bezpiecznie użytkowane w kuchni oraz łazience, a także w czasie aktywności na świeżym powietrzu – jest odporny na przypadkowe zalania oraz zmienne warunki atmosferyczne.

Głośnik Niceboy Raze 2 Twins

Wyposażenie w podwójną baterię 1500 mAh gwarantuje nawet do 10 godzin słuchania muzyki. Dodatkowo urządzenie wyposażone jest w automatyczny wyłącznik w przypadku dłuższej nieaktywności, co wspiera oszczędność energii. Niceboy Raze 2 Twin w kolorze czarno-niebieskim dostępny jest w Media Expert w cenie 379 zł.

Parametry techniczne Niceboy Raze 2 Twins

wersja BT4.2
obsługa protokołuA2DP1.2, HFP1.6, HSP1.2, AVRCP1.4, podpora TTS
odległość transmisji10 m
częstotliwość68 Hz – 20 kHz
czułość≥70dB
moc24 W (2 x 12 W)
bateria2 x 1500 mAh
wytrzymałość baterii8-10 godzin (przy 70% głośności)
czas ładowania3 godziny
napięcie / prąd ładowania5V/0,8A
wodoszczelnośćIPX7
wymiary84 mm / 84 mm / 210 mm
waga750 g
zawartość opakowaniaGłośniki Bluetooth Niceboy Raze 2 TwinsWielojęzyczna instrukcja obsługiKabel ładujący micro USB

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Niceboy