Co na Halloween 2022 w Pokémon GO?

Trenerów czeka wiele psikusów i cukierków oraz remiks muzyki z Lavender Town i Special Research związany z Halloween.

Holloween 2022 w Pokémon GO

Oczywiście mnóstwo Pokémonów typu duch również pojawi się na dziko! Podobnie jak w zeszłym roku, wydarzenie Halloween w Pokémon GO będzie składało się z dwóch części.

Część I

  • Czas trwania: od 20 października od godz.10:00 do 27 października
  • Mega Banette zadebiutuje w Pokémon GO w megarajdach!
Holloween 2022 w Pokémon GO – Mega Benette

Special Research

Możecie pomóc profesorowi Willowi i Rhi w Special Researchu związanym z Halloween! Po drodze dowiecie się więcej o Yamasku i Galariańskim Yamasku. Ponadto, po raz pierwszy w Pokémon GO, będziecie mogli spotkać Shiny Galariańskiego Yamaska – jeśli Wam się poszczęści!

Special Research będzie dostępny do zdobycia od 10:00 czasu lokalnego w czwartek 20 października do 10:00 we wtorek 1 listopada 2022 roku.

Oprócz Special Researchu dostępnego dla wszystkich Trenerów, podczas wydarzenia dostępne będą również płatne bilety na Timed Research

  • Bilet 1: za 1 USD (lub równowartość tej kwoty w lokalnej walucie, plus wszelkie obowiązujące podatki i opłaty) można kupić bilet, który daje dostęp do Timed Researchu, w ramach którego spotkacie Yamaska i Galariańskiego Yamaska. 
  • Bilet 2: za 5 USD (lub równowartość tej kwoty w lokalnej walucie, plus wszelkie obowiązujące podatki i opłaty) można kupić bilet, który daje dostęp do Timed Researchu, w ramach którego otrzymacie premię do Candy, dodatkowe zadania związane z Halloween oraz pozę dla awatara. 
  • Trenerzy mogą kupić jeden z tych biletów lub oba. Każdy bilet zawiera unikalne zadania w ramach Timed Researchu. 

WAŻNE! Należy pamiętać, że Timed Research wygasa. Zadania związane z Timed Researchem muszą zostać wykonane, a nagrody muszą zostać odebrane przed 10:00 czasu lokalnego we wtorek 1 listopada 2022 roku.

Trenerzy będą mogli kupić i podarować bilety dowolnym znajomym z Pokémon GO, z którymi osiągnęli poziom przyjaźni Great Friends lub wyższy. Należy pamiętać, że zakupy – w tym te dokonane dla innych trenerów – nie podlegają zwrotowi (z zastrzeżeniem obowiązującego prawa i wyjątków określonych w Regulaminie). Biletów nie można kupić za PokéCoiny.

Przeczytaj też: Campfire to nowa sieć społecznościowa od Niantic

Jajka

Poniższe Pokémony będą wykluwać się z jaj 7-kilometrowych. Ponadto, po raz pierwszy w Pokémon GO, będziecie mogli spotkać Shiny Noibata – jeśli Wam się poszczęści! Noibat wykluty z tych jaj będzie miał również zwiększoną szansę na bycie Shiny.

Holloween 2022 w Pokémon GO

Spotkania na dziko

Holloween 2022 w Pokémon GO

Zmiany dotyczące awatarów

Podczas wydarzenia upiorna poza, którą można znaleźć w sklepie w grze, zostanie zaktualizowana – awatar będzie się poruszał do przodu, powłócząc nogami. Ta aktualizacja będzie dotyczyła wszystkich przyszłych i poprzednich zakupów upiornej pozy.

Holloween 2022 w Pokémon GO

Muzyka z Lavender Town

Remiks muzyki z Lavender Town będzie odtwarzany nocą podczas tegorocznego wydarzenia Halloween. Podkręćcie dźwięk w grze, aby poczuć się jak podczas spaceru po Lawendowym mieście!Możecie również posłuchać muzyki, odwiedzając ten film.

Bonusy podczas wydarzenia

Holloween 2022 w Pokémon GO

Wyróżnione ataki

Holloween 2022 w Pokémon GO

Rajdy

Holloween 2022 w Pokémon GO
Holloween 2022 w Pokémon GO

Spotkania związane z zadaniami w ramach Field Researchu

Holloween 2022 w Pokémon GO

Część II

Czas trwania: od 27 października o godz. 10:00 do 1 listopada

Debiuty Pokemonów

Holloween 2022 w Pokémon GO

Timed Research

  • Bilet 1: za 1 USD (lub równowartość tej kwoty w lokalnej walucie, plus wszelkie obowiązujące podatki i opłaty) można kupić bilet, który daje dostęp do pierwszego Timed Researchu, w ramach którego spotkacie Yamaska.
  • Bilet 2: za 5 USD (lub równowartość tej kwoty w lokalnej walucie, plus wszelkie obowiązujące podatki i opłaty) można kupić bilet, który daje dostęp do Timed Researchu, w ramach którego otrzymacie premię do Candy, dodatkowe zadania związane z Halloween oraz przedmiot dla awatara.Trenerzy mogą kupić jeden z tych biletów lub oba. Każdy bilet zawiera unikalne zadania w ramach Timed Researchu.

WAŻNE! Należy pamiętać, że Timed Research wygasa. Zadania związane z Timed Researchem muszą zostać wykonane, a nagrody muszą zostać odebrane przed 10:00 czasu lokalnego we wtorek 1 listopada 2022 roku.Trenerzy będą mogli kupić i podarować bilety dowolnym znajomym z Pokémon GO, z którymi osiągnęli poziom przyjaźni Great Friends lub wyższy. Należy pamiętać, że zakupy – w tym te dokonane dla innych trenerów – nie podlegają zwrotowi (z zastrzeżeniem obowiązującego prawa i wyjątków określonych w Regulaminie). Biletów nie można kupić za PokéCoiny.

Special Research

Możecie pomóc profesorowi Willowi i Rhi w Special Researchu związanym z Halloween! Po drodze dowiecie się więcej o Yamasku i Galariańskim Yamasku. Ponadto, po raz pierwszy w Pokémon GO, będziecie mogli spotkać Shiny Galariańskiego Yamaska – jeśli Wam się poszczęści! Special Research będzie dostępny do zdobycia od 10:00 czasu lokalnego w czwartek 20 października do 10:00 we wtorek 1 listopada 2022 roku.

Jajka

Holloween 2022 w Pokémon GO

Spotkania na dziko

Holloween 2022 w Pokémon GO

Spotkania związane z zadaniami w ramach Field Researchu

Holloween 2022 w Pokémon GO

Podczas gry w Pokémon GO należy zwracać uwagę na swoje otoczenie i postępować zgodnie z wytycznymi lokalnych organów ds. zdrowia. Nadchodzące wydarzenia mogą ulec zmianie. Aby być na bieżąco, obserwujcie nasze profile w mediach społecznościowych, włączcie powiadomienia push i zapiszcie się do naszego biuletynu e-mail.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Pokémon GO