„Tales of the Walking Dead” od 26 września na AMC

„Tales of the Walking Dead” to serialowa antologia składająca się z 6 odcinków, z których każdy opowiada odrębną historię osadzoną w świecie „The Walking Dead”.

„Tales of the Walking Dead”  - serial na AMC

Serial skupia się zarówno na nowych postaciach (Terry Crews jako „Joe” i Olivia Munn jako „Evie”), jak i tych dobrze znanych fanom postapokaliptycznej sagi („Alpha” Samanthy Morton). „Tales of the Walking Dead” przygląda się wyjątkowemu życiu ocalałych miesiące i lata po apokalipsie Każdy z nich na swój sposób próbuje przetrwać wśród szwendaczy i inaczej radzi sobie z wyzwaniami. Konflikty między bohaterami, gdy ci zostają zmuszeni do współpracy, testują ich umiejętności i podważają ich wolę przetrwania na każdym kroku.

Minęło wiele, wiele lat od pojawienia się pierwszego zombie w świecie The Walking Dead. Niecierpliwie wyczekiwana antologia Tales of the Walking Dead ma na celu ponowne przypomnienie niektórych z tych lat, jak widać w tym naprawdę gwiazdorskim pierwszym zwiastunie serii.

Tales of the Walking Dead składa się z sześciu oddzielnych historii skupiających się na nowych postaciach i kilku znanych, które przeniosą fanów przez różne perspektywy wydarzenia apokalipsy zombie. W serii wystąpili między innymi Terry Crews (Brooklyn Nine-Nine), Olivia Munn (The Newsroom), Parker Posey (Scream), Jillian Bell (Brittany Runs a Marathon), Poppy Liu (Hacks), Jessie T. Usher (The Boys), Anthony Edwards (ER, Top Gun), Samantha Morton (Raport mniejszości), Daniella Pineda (Jurassic World Dominion) i Embeth Davitz (Army of Darkness) .

Szczerze, zapowiedź wygląda całkiem nieźle! Bardzo interesuje mnie, co doktor grany przez Edwardsa odkrywa o zmarłych, cokolwiek, do diabła, robi postać Crews. Polska premiera Tales of the Walking Dead 26 września 2022 roku na AMC.

Godziny emisji:

  • 26 września: 20:00
  • 3 października: 19:00, 20:00
  • 10 października: 19:00, 20:00
  • 17 października: 19:00, 20:00
  • 24 października: 19:00, 20:00

Oglądaj Tales of The Walking Dead u swojego operatora: Canal+ 115, East&West 140, Evio 163, Multimedia 331, Netia 134, Orange TV 234, Play Now Pakiet Extra, Polsat Box 55, Sat Film 35, Toya 118, UPC 488/225, VOD.PL oraz u innych operatorów kablowych.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: AMC