Lampa z głośnikiem SYMFONISK 200 zł taniej!

Lampa i głośnik w jednym od Ikei i Sonosa – SYMFONISK teraz w dużo niższej cenie w ramach promocji IKEA Family.

Lampa SYMFONISK z głośnikiem SONOS w promocji Ikea Family
Lampa SYMFONISK z głośnikiem SONOS w promocji Ikea Family (1-6 września 2022 r.)

W internetowym sklepie IKEA od 1 do 6 września 2022 roku (czyli do jutra lub do wyczerpania zapasów) można kupić bardzo dobry gadżet – lampę z głośnikiem Wi-Fi SYMFONISK 2. generacji – w obniżonej o 200 zł cenie. Lampo-głośnik został stworzony w ramach współpracy szwedzkiego producenta mebli i amerykańskiego twórcy i producenta produktów audio Sonos, który najlepiej znany jest ze swoich produktów audio multiroom.

Regularna cena lampy wraz z kloszem ażurowym lub szklanym to 799 zł lub 699 zł z kloszem bambusowym. Teraz ceny zostały obniżone aż o 200 zł i wynoszą odpowiednio 599 zł i 499 zł. To bardzo dobra cena, biorąc pod uwagę jakość głośnika od Sonosa, który firmuje ten sprzęt.

Sam jestem posiadaczem lampy SYMFONISK 1. generacji i wiem, że posiadacze sprzętu 2. generacji sa również zadowoleni z jakości sprzetu i brzmienia lampy. SYMFONISK współpracuje z innymi głośnikami i sprzetem audio firmy Sonos i jest tak samo obsługiwany i aktualizowany przez aplikację mobilną firmy.

Wszystkie głośniki SYMFONISK łączą się przez Wi-Fi, dzięki czemu można stworzyć w swoim domu dowolny system – grupując wszystkie głośniki, aby odtwarzać muzykę synchronicznie. Głośnik Wi-Fi SYMFONISK umożliwia strumieniowe przesyłanie muzyki, radia i podcastów z sieci i popularnych serwisów streamingowych takich jak Spotify, Apple Music czy TIDAL.

Konfiguracja SYMFONISK jest prosta – wystarczy podłączyć głośnik do gniazda zasilania, pobrać aplikację SONOS i postępować zgodnie ze szczegółową instrukcją w aplikacji.

Urządzenie współpracuje z Sonos Home Sound System i jest zgodny z AirPlay 2 i Apple Home (wymaga systemu iOS 11.4 lub nowszego). Do samej lampy należy dokupić żarówkę E27 LED.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: IKEA Polska