„Stary człowiek” na Disney+ od 28 września w Polsce!

W serialu „Stary człowiek” – zrealizowanym w oparciu o bestsellerową powieść o tym samym tytule w rolach głównych występują: Jeff Bridges, John Lithgow, Amy Brenneman, Alia Shawkat, E.J. Bonill oraz Gbenga Akinnagbe.

„Stary człowiek” (The old man) serial oryginalny Disney+

Nowy, oryginalny serial Disney+ Stary człowiek (tyt. oryg. The Old Man) to porywający dramat z Jeffem Bridgesem w roli głównej, który będzie można oglądać od 28 września wyłącznie w Disney+. W dniu premiery na platformie pojawią się dwa pierwsze spośród siedmiu odcinków sezonu. Oparty na bestsellerowej powieści Thomasa Perry’ego serial o tym samym tytule, „Stary człowiek” śledzi losy Dana Chase’a (Jeff Bridges), który kilkadziesiąt lat temu uciekł z CIA i od tego czasu żyje poza zasięgiem. Kiedy jednak do Chase’a przybywa zabójca i próbuje się go pozbyć, podstarzały agent odkrywa, że nie może liczyć na spokojną przyszłość, póki nie rozliczy się z tego, co się wydarzyło się w przeszłości.

Gdy Dan Chase wychodzi z ukrycia, zastępca dyrektora FBI ds. kontrwywiadu, Harold Harper, (John Lithgow) zostaje powołany do jego „upolowania” ze względu na swoją skomplikowaną wspólną przeszłość z uciekinierem. U boku Harpera pracuje jego protegowana, Angela Adams (Alia Shawkat) oraz agent specjalny CIA, Raymond Waters (E.J. Bonilla).

Kiedy Chase okazuje się trudniejszy do schwytania, niż oczekiwały władze, do akcji wkracza agent do akcji specjalnych, Julian Carson (Gbenga Akinnagbe). Podczas ucieczki Chase wynajmuje pokój od Zoe McDonald (Amy Brenneman), która od dnia, w którym dowiaduje się prawdy o nowym lokatorze, będzie musiała czerpać z nieznanych jej dotąd rezerw, by przetrwać. W serialu występują także Bill Heck, Leem Lubany i Pej Vahdat.

Produkcja została stworzona przez Jonathana E. Steinberga i Roberta Levine’a. Producentami wykonawczymi są: Warren Littlefield, Steinberg, Dan Shotz, Levine, Jeff Bridges, David Schiff i Jon Watts, który wyreżyserował także dwa pierwsze odcinki. Serial jest produkowany przez 20th Television we współpracy z The Littlefield Company.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Disney+