Obejrzyj zwiastun serialu „Czarny ptak” od Apple TV+

W serwisie Apple TV+ 8 lipca zadebiutuje nowy serial dramatyczny zatytułowany „Czarny ptak” z udziałem Tarona Egertona.

„Czarny ptak” (tyt. oryg. „Black Bird”) na Apple TV+ od 8 lipca 2022 r.

Najnowszy serial dramatyczny Czarny ptak (tyt. oryg. Black Bird) pojawi się 8 lipca 2022 roku w serwisie streamingowym Apple TV+. To sześcioodcinkowy serial z Taronem Egertonem w roli głównej. Opowiada ekscytującą historię więźnia, któremu zaoferowano szansę na zwolnienie warunkowe poprzez zaprzyjaźnienie się z kryminalnie szalonym seryjnym mordercą. Firma Apple opublikowała dziś zwiastun Black Bird, który możesz obejrzeć poniżej tego wpisu.

Zobacz również: „Kulawe konie” na Apple TV+ trzeba obejrzeć

Nowy serial to „mocny, trzymający w napięciu thriller psychologiczny” oparty na pamiętnikach kryminalnych In With The Devil: A Fallen Hero, A Serial Killer, and A Dangerous Bargain for Redemption Jamesa Keena i Hillel Levin.

Zainspirowany prawdziwymi wydarzeniami serial zaczyna się od momentu, kiedy licealny bohater futbolu i odznaczony syn policjanta Jimmy Keene (Egerton) zostaje skazany na 10 lat więzienia o minimalnym rygorze. Otrzymuje wybór — wstąpić do więzienia o zaostrzonym rygorze dla obłąkanych kryminalistów i zaprzyjaźnić się z podejrzanym seryjnym mordercą Larrym Hallem (Hauser) lub odbyć pełny wyrok bez możliwości zwolnienia warunkowego.

Keene szybko uświadamia sobie, że jedynym wyjściem jest wymuszenie przyznania się do winy i dowiedzenie się, gdzie pochowane są ciała kilku młodych dziewcząt, o których morderstwo podejrzany jest Hall. Ale czy ten podejrzany zabójca mówi prawdę? A może to tylko kolejna opowieść seryjnego kłamcy? Ta dramatyczna i urzekająca historia obala gatunek kryminalny, w którym podstępem próbuje się rozwiązać zagadki kryminalne za kratami.

Sześć odcinków Czarnego ptaka zadebiutuje w serwisie Apple TV+, zaczynając od dwóch 8 lipca, a kolejne będą pojawiać się co tydzień do piątku 5 sierpnia 2022 roku.

Usługa Apple TV+ jest dostępna na wszystkich najlepszych iPhone’ach, iPadach, komputerach Mac firmy Apple, Apple TV oraz na telewizorach z obsługa aplikacji Apple TV.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Apple | iMore