VPN dla całego urządzenia od Opery!

Opera staje się jedyną główną przeglądarką z darmowym VPN-em oraz VPN-em premium dla całego urządzenia.

Opera VPN Developer na komputery stacjonarne
  • VPN Pro oferuje użytkownikom Opery bezpieczeństwo i prywatność dla urządzeń z systemem operacyjnym Android.
  • Nowa usługa jest też już dostępna w wersji deweloperskiej przeglądarki Opera na komputery stacjonarne. 

Sześć lat temu Opera stała się pierwszą z głównych przeglądarek oferującą bezpłatną, nieograniczoną, wbudowaną usługę VPN. Dziś Opera rozszerza swoje działanie o nową usługę VPN Pro – subskrybowany serwis premium, działający bez konieczności instalowania jakiejkolwiek aplikacji. VPN Pro oferuje użytkownikom Opery bezpieczeństwo i prywatność dla urządzeń z systemem operacyjnym Android. To sprawia, że ​​Opera stała się jedyną z czołowych przeglądarek z nieograniczoną darmową siecią VPN zarówno dla samej przeglądarki, jak i całego urządzenia, zapewniającą wysoki poziom ochrony danych i potężny poziom bezpieczeństwa online. Usługa VPN Pro jest też od dziś dostępna w wersji deweloperskiej Opery na komputery stacjonarne.

Od ponad 25 lat Opera jest zaufanym liderem w branży, jeśli chodzi o zapewnianie najwyższych standardów prywatności i bezpieczeństwa online. Opera oferuje swoim użytkownikom darmowe i zaawansowane funkcjonalności takie jak właśnie wbudowany VPN, blokowanie reklam i ochronę przed śledzeniem w Internecie. 

Może Cię zainteresować również: Opera uruchamia VPN Pro na Androida

Unikalna oferta 

Samodzielne aplikacje VPN wymagają od użytkowników podjęcia dodatkowych kroków, jak instalacja aplikacji, rejestracja konta czy integracja systemowa. Jednak celem Opery zawsze było zapewnienie prostej i łatwej w obsłudze ochrony online. W Opera VPN Pro posiadający konto Opera użytkownicy przeglądarki mogą łatwo dokonać subskrypcji, bez konieczności pobierania aplikacji lub tworzenia nowego profilu. Wszystko jest w pełni zintegrowane. Oferowanie zarówno darmowej, jak i profesjonalnej usługi VPN sprawia, że ​​propozycja Opery jest wyjątkowa na rynku.

Wybór między darmowymi i profesjonalnymi rozwiązaniami VPN

Bezpłatna sieć VPN Opery to wbudowane, nieograniczone i łatwe w użyciu rozwiązanie, które chroni użytkowników tylko podczas korzystania Opery. Gdy użytkownicy włączają bezpłatny VPN, tworzą prywatne i szyfrowane połączenie między swoimi urządzeniami mobilnymi a zdalnym serwerem VPN przy użyciu silnych algorytmów szyfrowania. Gdy jest aktywny, VPN ukrywa fizyczną lokalizację użytkownika, co utrudnia śledzenie jego zachowania w Internecie. Bezpłatna sieć VPN to usługa no log, co oznacza, że ​​serwery VPN nie rejestrują, ani nie przechowują żadnych danych dotyczących aktywności, co dodatkowo chroni prywatność użytkowników. Jednak liczba lokalizacji i serwerów do wyboru jest ograniczona, a ochrona jest dostępna tylko podczas przeglądania Opery.

VPN Pro może chronić nawet 6 różnych urządzeń z systemem Android w ramach jednej subskrypcji. Dane użytkownika są bezpieczniejsze dzięki technologii szyfrowania nowej generacji, nie ważne z jakiej aplikacji korzysta. Usługa oferuje dostęp do ponad 3000 prywatnych serwerów sieciowych w ponad 30 wirtualnych lokalizacjach na całym świecie. Użytkownicy mogą przesyłać filmy, pobierać pliki i przeglądać sieć w bezpieczny sposób, dzięki szybkiemu połączeniu VPN oraz nieograniczonej przepustowości łącza. Nie ma potrzeby rezygnowania z szybkiego transferu danych, ponieważ VPN Pro zapewnia dostęp do najlepszych serwerów, dzięki czemu połączenie działa szybciej niż kiedykolwiek. Ponadto użytkownicy mogą przejść na specjalny tryb oszczędzania danych. 

Instalacja

VPN Pro może być używany na Androidzie 6.0 i nowszych wersjach systemu. Aby zwiększyć bezpieczeństwo, użytkownicy mogą subskrybować Opera VPN Pro bezpośrednio w przeglądarce, wykonując 4 proste kroki: pobranie najnowszej wersję przeglądarki Opera na Androida w wersji 69; uaktualnienie do VPN Pro; wybranie rodzaju abonamentu; postępowanie zgodnie z instrukcjami dotyczącymi płatności za pośrednictwem Sklepu Google Play. 

Dzięki Operze VPN Pro obecni użytkownicy Opery mogą łatwo dokonać subskrypcji za pomocą swojego konta Opera, bez konieczności pobierania kolejnej aplikacji lub tworzenia nowego. Opcje cenowe wersji beta wahają się od 8,99 PLN do 26,99 PLN miesięcznie (w zależności od czasu trwania subskrypcji), co sprawia, że ​​Opera VPN Pro jest jednym z najbardziej konkurencyjnych cenowo rozwiązań na rynku.

Opera skompletowała także specjalny zespół wiodących w branży ekspertów, który będzie stanowił obsługę klientów VPN Pro oraz będzie zawsze do ich dyspozycji. Wsparcie będzie można uzyskać za pośrednictwem Centrum pomocy (Support) lub przez czat i e-mail, które są dostępne tutaj.

VPN Pro jest obecnie dostępna dla użytkowników na większości rynków na całym świecie. Każdy może skorzystać z 7-dniowego bezpłatnego okresu próbnego i 30-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy. Usługa ma ograniczoną czasowo cenę ofertę promocyjną:  26,99 PLN za miesiąc, 13,49 PLN miesięcznie z subskrypcją 6-miesięczną i 8,99 PLN miesięcznie z 12-miesięczną subskrypcją na ochronę VPN.

VPN Pro dostępny we wszystkich przeglądarkach Opera!

Opera pracuje obecnie nad usługą VPN Pro dla swoich pozostałych przeglądarek, aby zapewnić użytkownikom najwyższy poziom ochrony danych i najlepsze zabezpieczenia online bez względu na to, z jakiego urządzenia korzystają.

Nowa usługa VPN Pro jest już dostępna w wersji deweloperskiej przeglądarki Opera na komputery stacjonarne.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Opera