Cukierkowy Apple Watch z paskiem Candy od SwitchEasy

Nylonowy pasek Candy firmy SwitchEasy do zegarka Apple Watch jest bardziej kolorowy i znacznie tańszy niż ten od Apple’a.

Nylonowy pasek Candy Braided Nylon Watch Loop od SwitchEasy

Jeśli Twój Apple Watch zaczyna wyglądać trochę ponuro i nudno, to możesz nadać mu trochę kolorytu dzięki nowemu, optymistycznie wyglądającemu paskowi Candy Braided Nylon Watch Loop od firmy SwitchEasy. Pasek wykonany jest z miękkiego, plecionego nylonu, który (jak zapewnia producent) jest tak samo wygodny, jak atrakcyjny.

Oprócz tego, że jest dobrej jakości, jest również znacznie tańszy niż plecione opaski firmy Apple sprzedawane opcjonalnie dla Apple Watcha. Opaska Candy składa się z setek kolorowych pasm nylonu, ciasno splecionych, aby były miękkie, lekkie i trwałe. Podobno ładnie owija się wokół nadgarstka i jest elastyczny, dzięki czemu komfortowo nosi się go przez cały dzień.

Tkana nylonowa konstrukcja w połączeniu z wytrzymałymi metalowymi klamrami ma zapewniać dodatkową wytrzymałość, co oznacza, że ​​opaska Candy jest oddychająca i wodoodporna, dzięki czemu idealnie nadaje się do treningów, a także do codziennego noszenia.

W przeciwieństwie do oryginalnej plecionej opaski Loop Solo firmy Apple, SwitchEasy jest regulowany, więc gdy nadgarstek rozszerza się i kurczy (lub gdy zaczynamy przybierać na wadze, jak wszyscy), zawsze można go wygodnie dopasować.

Sporą przewagą tego paska nad oficjalną plecioną Loop Solo, jest to, że Candy, która jest kompatybilny ze wszystkimi modelami Apple Watcha, jest znacznie bardziej przystępna cenowo, bowiem kosztuje 34,99 USD (ok. 138 zł), podczas gdy Apple wycenia swoją plecioną opaskę Solo Pride Edition na 99 USD (w polskim sklepie Apple’a to 449 zł). Należy jednak doliczyć koszty dostawy do Polski, które w tym przypadku wynoszą 27 dolarów, czyli ok. 106 zł – niemniej po zsumowaniu kosztu opaski i przesyłki, cena 244 zł jest nadal dużo niższa. Zawsze możecie zamówić kilka przedmiotów na spółke ze znajomymi i podzielić wysokie koszty dostawy.

Nie miałem okazji testować tej opaski, więc nie jestem w stanie potwierdzić jej zalet, niemniej już sama cena jest kusząca. Jeśli ktoś z Was ma taką opaskę lub inna firmy SwitchEasy, zachęcam do podzielenia się wrażeniami na jej temat w komentarzu!

Pasek dostępny jest do kupienia w oficjalnym sklepie producenta.

źródło: SwitchEasy | CultofMac