realme zaprezentuje swojego pierwszego laptopa oraz tablet

Producent smartfonów realme wchodzi w zupełnie nową kategorią produktów – 15 czerwca 2021 roku zaprezentuje także laptopa oraz tablet.

realme GT już 15 czerwca 2021 r.

Podczas oficjalnej globalnej premiery flagowego smartfona realme GT, producent ogłosi wprowadzenie do swojego portfolio zupełnie nowych produktów. Zaprezentowane zostaną m.in. laptop oraz tablet;· Wydarzenie będzie miało format online – premiera startuje 15 czerwca 2021 roku o godzinie 14:00. Można będzie wziąć w niej udział na oficjalnym kanale realme Polska na YouTube oraz na profilu realme na Facebooku.

Zgodnie z hasłem Dare To Leap, realme jest marką, która zawsze stara się reagować na rynkowe oczekiwania konsumentów – szczególnie ludzi młodych. Stąd decyzja o wprowadzeniu na rynek nowych produktów. Producent już wcześniej zapowiedział, że w 2021 roku wprowadzi do swojej oferty nowości z kategorii AIoT, w tym pierwszego robota sprzątającego realme TechLife Robot Vacuum. Kolejnym krokiem będzie więc prezentacja laptopa oraz tabletu – kategorii urządzeń, których do tej pory w portfolio producenta brakowało.

Oba produkty będą głęboko zintegrowane z ekosystemem AIoT oraz smartfonami realme.Plan produktowy oraz założenia nowej strategii TechLife ogłoszą m.in.: Sky Li, CEO realme oraz Madhav Sheth, wiceprezes oraz dyrektor generalny realme na Europę oraz Indie.

źródło: realme