Dave Bautista pojawia się w zwiastunie 2. sezonu „See” na Apple TV+

Drugi sezon serialu „See” na Apple TV+ już 27 sierpnia 2021 r.

Zwiastun drugiego sezonu serialu Apple TV zatytułowanego See daje nam pierwsze spojrzenie na nową gwiazdę Dave’a Bautistę w postapokaliptycznym serialu. Bautista jest najbardziej znany z grania Draxa w filmach Strażnicy z Galaktyki (tyt. oryg. Guardians of the Galaxy), a także ze swoich występach Batista jako były mistrz wagi ciężkiej w WWE. W drugim sezonie See gra Edo Vossa, brata postaci Jason Momoa, Baby Vossa. Trailer możesz obejrzeć poniżej.

Drugi sezon See będzie miał premierę w Apple TV+ w piątek 27 sierpnia 2021 roku. Kolejne odcinki będą emitowane w każdy piątek. Według profilu IMDB Bautisty, występuje on we wszystkich ośmiu odcinkach nowej serii. Obok Bautisty powróci Momoa, a także Eden Epstein, Tom Mison, Hoon Lee, Olivia Cheng, David Hewlett i Tamara Tunie. Alfre Woodard jako Paris, Hera Hilmar jako Maghra, Sylvia Hoeks jako Queen Kane i Christian Carmago jako Tamacti Jun powrócą z pierwszego sezonu.

Deadline informuje, że Apple przedłużyło serię na 3 sezonisezon: Odbiór drugiego sezonu odbył się po cichu już jakiś czas temu, a kręcenie trzeciego sezonu trwa obecnie w Toronto w Kanadzie. Apple zdecydowało się kręcić sezony 2 i 3 jeden po drugim.

Apple nie ujawniło jeszcze szczegółów, ile osób obejrzało pierwszy sezon See. Nie jest to niezwykłe, ponieważ Apple w ogóle nie udostępniało zbyt wielu danych dotyczących Apple TV+. Na Rotten Tomatoes pierwszy sezon See ma wynik krytyków 43%, co sugeruje bardzo mieszane reakcje. Dla mnie serial miał niesamowitą atmosferę i bardzo ciekawy pomysł. Podobnie recenzje widzów wynoszą 85%, co oznacza, że serial ​podobał się większości widzów. Cały pierwszy sezon jest obecnie dostępny do oglądania na Apple TV+.

Oczywiście jest za wcześnie, aby wiedzieć, co tak naprawdę zadzieje się w drugim sezonie. Ale pochylanie się nad szaleńczym głupkowatym założeniem i dodanie więcej charyzmatycznych i muskularnych gwiazd akcji na najwyższych pozycjach wydaje się sprytnym posunięciem ze strony Apple’a. To formuła, która bardzo dobrze sprawdziła się w filmach Szybcy i wściekli.

Serial „See” możesz oglądać w serwisie Apple TV+, klikając na poniższy przycisk:

Przycisk oglądaj na Apple TV+

źródło: Apple TV+ Press