Player za 5 zł i Video Pass za 0 zł na pół roku w Mój Orange

Klienci sieci Orange Polska mogą skorzystać z nowych akcji promocyjnych w aplikacji mobilnej Mój Orange – do zgarnięcia jest darmowy VideoPass oraz dostęp do Playera w promocyjnej cenie.

Player w promocji na 6 miesięcy w Orange za 5 zł

Abonenci sieci Orange mogą zakupić dostęp do Playera w cenie 5 zł na 180 dni – czyli w kwocie, w której wcześniej można było korzystać z oglądania materiałów w serwisie przez miesiąc. W ramach pakietu można cieszyć się dostępem do premierowych produkcji i ulubionych seriali prawie przez pół roku!  

Kto może skorzystać z akcji?

Promocja skierowana jest do osób posiadających abonament w Orange – użytkowników wszystkich Planów Mobilnych oraz Pakietów Orange Love. Zarówno dla obecnych klientów, jak i nowych, którzy podpiszą umowę z operatorem. Kolejnym krokiem jest posiadanie (lub pobranie) aplikacji Mój Orange, ponieważ w niej można skorzystac z promocji.

Jak aktywować pakiet w Playerze (z reklamami) za 5 zł na pół roku?

W aplikacji Mój Orange należy wejść do zakładki „Dla Ciebie” i kliknąć w baner kierujący do oferty w sklepie player.pl i dalej postępować zgodnie z instrukcjami na ekranie. Płatności dokonuje się na rachunku Orange – poprzez opcję „Dolicz do rachunku Orange”. W ten sposób „Pakiet Player (z reklamami)” zostaje uruchomiony na 180 dni. Po tym czasie, jeżeli użytkownik nie wyrazi chęci kontynuacji, zostaje on anulowany. Można też samemu przedłużyć go na jeszcze kolejne miesiące, w standardowej opłacie.

Promocja dostępna jest w okresie od 7 kwietnia do 31 maja 2021 roku. W tym czasie, od dnia aktywacji zostaje doliczane 180 dni na oglądanie.

Player i Video Pass w promocji na pół roku w Orange (kwiecień 2021)

Video Pass w ramach akcji „Środa z Mój Orange”

Klienci indywidualni, korzystający usług na abonament w Orange, co środę mogą odbierać niespodzianki. W ramach tej akcji, w tym tygodniu, prezentem jest darmowy dostęp do Video Pass na pół roku (opcja normalnie płatna)!

Dzięki usłudze, bez wykorzystania gigabajtów ze swojego konta, można oglądać filmy i korzystać z serwisów, takich jak: HBO GO, Netflix, YouTube, CANAL+, TVP Sport, Player, CDA Premium, Orange TV GO, IPLA, VOD.pl, TVP VOD, Stream TVP, WP Pilot, TVP Info oraz Poland In. To wszystko dostępne jest bez zużycia własnego pakietu internetowego, a nawet w sytuacjach offline.

Jeśli chcesz skorzystać z tej promocji w ramach Środy z Mój Orange – odwiedź swoją aplikację Mój Orange i przejdź do zakładki „Dla Ciebie”, gdzie znajdziesz bonus. Wystarczy kliknąć i pobrać dostęp do Video Pass.

A jeśli masz już Video Pass (np. wcześniej już wykupiłeś dostęp) albo w twoim planie taryfowym nie można go uruchomić, to otrzymasz 10 GB w prezencie. Po okresie promocji usługa jest płatna, ale można z niej wcześniej zrezygnować.

Jeżeli nie korzystasz jeszcze z aplikacji Mój Orange, możesz ją pobrać na swoje urządzenie ze sklepów App Store i Google Play, klikając na poniższe przyciski:

źródło: blog Orange Polska