Korzystasz z MIX lub T-Mobile na kartę? Odbierz 1000 minut!

Z okazji Dnia Babci i Dziadka T-Mobile przygotował dla swoich klientów korzystających z ofert MIX i na kartę aż 1000 darmowych minut na rozmowy.

1000 darmowych minut na Dzień Babci i Dziadka od T-Mobile

Niektórzy twierdzą, że lepiej kolekcjonować dobre wspomnienia, a nie przedmioty, dlatego T-Mobile daje swoim klientom okazję do stworzenia pięknych chwil podczas rozmów z ich babciami i dziadkami. Właśnie dlatego od 20 do 22 stycznia 2021 roku udostępniono pakiet 1000 bezpłatnych minut do wykorzystania przez 3 dni dla użytkowników ofert MIX i T-Mobile na kartę.

Żaden materialny, nawet najpiękniejszy prezent nie zastąpi szczerej i miłej rozmowy z ukochaną babcią i dziadkiem, a rok 2020 pokazał wszystkim, że nie ma nic cenniejszego niż bezpośredni kontakt z najbliższymi – także telefoniczny czy poprzez komunikatory internetowe. Dlatego w T-Mobile udostępniono klientom usług MIX i na kartę pakiet 1000 darmowych minut na długie pogawędki z osobami bliskimi ich sercom.

Aby uruchomić bonus, wystarczy wysłać SMS o treści: „MINUTY” na numer:

  • 80401 – w przypadku klientów na kartę.
  • 80404 – dla użytkowników oferty MIX.


Więcej informacji o specjalnych promocjach dla naszych klientów na kartę i MIX można przeczytać na stronie internetowej operatora.

źródło: T-Mobile Polska