Cole Haan ze Slackiem pracuje nad limitowaną kolekcją tenisówek

Cole Haan nawiązał współpracę ze Slackiem, aby stworzyć limitowaną kolekcję sneakersów inspirowaną popularną platformą komunikacji biznesowej.

Buty Generation Zerøgrand (Slack | Cole Haan) 2020

Buty stworzone przez Cole’a Haana i Slacka, kosztujące 120 USD (ok. 450 zł), oficjalnie dostępne są od 7 października 2020 roku. Sprzedawane są w czterech charakterystycznych kolorach Slacka i wyraźnie eksponują logo firmy technologicznej. Według Cole’a Haana, sneakersy zostały zainspirowane „wzrostem liczby pracy zdalnej związanym z pandemią”, który skłonił wiele firm do oparcia się na programach takich jak Slack.

Trampki „Generation Zerøgrand” w edycji Slack można kupić online oraz w wybranych sklepach Cole Haana. Marka odzieżowa po raz pierwszy zapowiadała trampki Slack na swojej oficjalnej stronie na Twitterze, pisząc, aby „nie wyłączali powiadomień” przed oficjalną premierą.

Cole Haan po raz pierwszy zadebiutował z butami Zerøgrand w czerwcu 2019 roku, a następnie w wersji wyczynowej w czerwcu 2020 roku. W kolekcji Slack Cole Haan wykorzystano model Zerøgrand jako podstawę i dodano charakterystyczne kolory Slacka – niebieski, zielony, czerwony i żółty.

Innowacyjne możliwości Slacka okazały się wartościowym narzędziem i atutem dla naszej firmy – powiedział w oświadczeniu David Maddocks, prezes Cole Haan. Nasze zespoły mogą komunikować się z całym światem, a my wciąż rewolucjonizujemy wydajne produkty lifestylowe, które przechodzą od pracy do treningu w weekend.

Szeroka popularność Slacka w ostatnich latach pomogła tej marce technologicznej złożyć swoją pierwszą ofertę publiczną w kwietniu 2019 roku o wartości 23 miliardów dolarów. Chociaż Slack ma obecnie sklep internetowy z markowymi przedmiotami, takimi jak skarpetki i T-shirty, jest to pierwsza współpraca firmy z dużą marką modową.

źródło: Slack | Business Insider