Kolejne 6 odcinków „Niewyjaśnionych tajemnic” od 19 października

Obejrzyj zwiastun kolejnej części sześciu nowych odcinków serialu „Niewyjaśnione tajemnice” – jeszcze więcej zaginięć, więcej morderstw.

Niewyjaśnione tajemnice (część 2, Netflix)

W lipcu Netflix udostępnił pierwsze sześć odcinków swojej kontynuacji kultowego serialu dokumentalnego Niewyjaśnione tajemnice (tyt. oryg. Unsolved Mysteries). Teraz, tuż przed Halloween serwis zapowiada wydanie dodatkowych odcinków przepełnionych tajemnicami i strachem, wydając pierwszy zwiastun i datę premiery pozostałych sześciu odcinków. Zwiastun 2. części serialu Niewyjaśnione tajemnice ma także tę niesamowitą atmosferę, która sprawia, że ​ten tytuł jest tak fascynujący. W zwiastunie widzimy urywki odcinków z drugiej części. Jeśli jesteś fanem oryginalnej serii prowadzonej przez Roberta Stacka, lub pierwszej części Netfliksa, wiesz, że odtworzone sceny są częścią uroku tej serii.

Choć w pierwszej części mogło zabraknąć różnorodności tematów w przygotowanych odcinkach. Opierając się na sześciu tytułach, które pojawiają się w zwiastunie, wygląda na to, że serial będzie kontynuował badanie zniknięć i morderstw, z tylko pobieżnym spojrzeniem na elementy nadprzyrodzone. Chociaż epizod o duchach tsunami brzmi, jakby był idealnym upiornym epizodem, w który można zanurzyć się podczas Halloween.

Ponad 260 wcześniej nierozwiązanych spraw z oryginalnej serii zostało rozwiązanych, przynajmniej częściowo dzięki wskazówkom przesłanym przez widzów. Częścią atrakcyjności serii są elementy zaangażowania widza; serial ma specjalną witrynę internetową, która przedstawia przypadki z każdego odcinka i nowe historie na ich temat. Zachęcamy widzów do wysyłania wiarygodnych wskazówek zespołowi „Nierozwiązanych tajemnic” za pośrednictwem strony internetowej.

Ponieważ pandemia ma duży wpływ na produkcję telewizyjną, mamy nadzieję, że Niewyjaśnione tajemnice doczekają się drugiego sezonu i zobaczymy bardziej zróżnicowaną mieszankę historii.

Część 2. Niewyjaśnionych tajemnic obejrzysz na Netfliksie od 19 października 2020 roku, a jeśli nie widziałeś pierwszych 6 odcinków, to masz szansę je nadrobić:

Oglądaj na Netflix (Przycisk)

źródło: Indie Wire | Netflix